G. Jaunius: kodėl taip nutiko, kad dažnoje lietuvos bažnyčioje sekmadienis it šeimų maršas?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

G. Jaunius: kodėl taip nutiko, kad dažnoje lietuvos bažnyčioje sekmadienis it šeimų maršas?

Ant, 12/14/2021 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

"Svarstau, kodėl taip nutiko, kad dažnoje Lietuvos bažnyčioje sekmadienis it šeimų maršas? Net talentingiausi pamokslininkai nesitvardo homilijos išteplioti siauromis asmeninėmis politinėmis įžvalgomis. Ir ką tokiais atvejais daryti?", - Facebook klausia TV laidų prodiuseris ir kūrybos namų „Elitaz“ vadovas Gediminas Jaunius.

"Pakilsi ir išeisi - būsi silpnas, liksi kantriai sėdi - tapsi maršo dalimi. Ką turime kiekvienas padaryti, kad visuotinė Bažnyčia išliktų visų? Svarstau, kad pirmiausia reikia nenutylėti.

Krikščionių yra viskokių: itin konservatyvių, nuosaikiai liberalių ir nenuosaikiai, tai turi būti girdima. Nes kai nutylima, visą erdvę mielai užima pykčiu ir baime varoma maršininkų ideologija", - svarsto G. Jaunius.

"Katalikų gali būti ir socialdemokratų, gali būti konservatyvių, gali būti ir liberalių - visi jie sekmadienį susirenka aplink altorių. Man regis tvirčiausias, skirtingus politinius ir socialinius požiūrius turinčius tikinčius žmones sujungiantis bendras vardiklis - visi esame pakrikštyti, visi esame nusidėję", - rašo TV laidų prodiuseris.