Madonna išleido 3D savo makšties modelį kaip NFT meną

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Madonna išleido 3D savo makšties modelį kaip NFT meną

Pir, 05/16/2022 - 08:45
Kategorija:
0 komentarų

Dainininkė aukcione parduoda tris vienos minutės trukmės NFT kūrinius, kuriose ji rodoma 3D formatu, visiškai nuoga, gimdant florą, fauną ir robotus.

NFT (non-fungible tokens, liet. nekeičiamieji žetonai) – tai blokų grandinės (blockchain) technologijoje egzistuojantys nepakeičiami skaitmeniniai failai – meno kūriniai ir iš to atsiradusi nauja kolekcionavimo forma.

Meno kūrinys „Gamtos motina“ vaizduoja animuotą Madonnos makštį, rašo PinkNews. Čia pradeda augti šakos, kurios išauga į žydintį medį. Madonnos balsas sako: „Mano, kaip moters, gyvenimo kelionė yra tarsi medžio. Pradedant nuo mažos sėklos, visada besipriešinančios Žemės traukai, begaliniam gravitacijos svoriui“.

Drugeliai išskrenda iš Madonnos vidaus. O ji sėdi ant transporto priemonės griūvančiame mieste - tai antroji animacija „Evoliucijos motina“. Trečiajame NFT, „Technologijos motina“, matome šimtakojų būrį, išropojantį iš Madonos, kai ji guli vešliame miške.

Skaitmeninis triptikas buvo sukurtas kartu su skaitmeninio meno profesionalu Michael Winkelmann ir yra parduodamas labdaros aukcione.

Madonna teigė, kad pasitelkusi meno kūrinius ji siekė ištirti tokias sąvokas kaip kūryba ir motinystė.

„Tai buvo nuostabi kelionė, kuriant tai kartu nuo intelektualios idėjos iki emocingos istorijos, gimdant meną. Norėjau ištirti kūrybos sampratą – ne tik tai, kaip vaikas patenka į pasaulį per moters makštį, bet ir tai, kaip menininkas pagimdo kūrybiškumą. Tai toks absoliutus, beprotiškas siaubas“, – sakė Michael Winkelmann.

Pajamos iš Madonnos NFT meno bus skirtos trims labdaros organizacijoms: Vaikų balsų fondui, remiančiam nuo karo Ukrainoje nukentėjusius žmones, Džiaugsmo miesto fondui, padedančiam išgyvenusiems smurtą Kongo Demokratinėje Respublikoje, ir Juodaodės mamos, pelno nesiekianti organizacija, teikianti lėšas už užstatą už įkalintus globėjus.

Šio menininko darbai jau buvo parduoti aukcionuose. Vieno iš jų kaina buvo 66,44 milijono eurų. Tikimasi, kad Madonnos žinomumas padės pritraukti dar daugiau lėšų.

Žymos