Rusijos propagandistei neįtikęs Maksimas Galkinas išvadintas gėjumi (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rusijos propagandistei neįtikęs Maksimas Galkinas išvadintas gėjumi (video)

Št, 04/30/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos propaganda imasi naujo ginklo susidoroti su jai neįtikusiais žinomais žmonėmis. Dėl Ukrainą palaikančių ir Rusiją kritikuojančių pasisakymų šiuo metu propagandos taikiniu tapo Maksimas Galkinas.

Rusijos žurnalistė, Kremliaus politikos propagandistė, televizijos kanalų RT ir "Rusija šiandien" vyriausioji redaktorė  Margarita Simonyan pirmojo kanalo laidoje negailėjo skambių epitetų žinomo atlikėjo atžvilgiu. Ji ne tik išvadino jį menkysta, melagiu, tačiau ir pareiškė, kad jis yra gėjus, vedęs pagyvenusią moterį dėl karjeros ir įtikinusį savo auditoriją, kad jų pora myli vienas kitą.

„Leisiu sau pasakyti tai, ką visada apie jį galvojau. Kai žmogus, apie kurį visiems seniai aišku, kad jis gėjus, tam, kad nukreiptų dėmesį, dėl asmeninės naudos, dėl karjeros veda pagyvenusią moterį ir įtikina visą savo nelabai patiklią auditoriją, kad tarp jų tikra meilė. 

Ir toks žmogus leidžia sau menkinti mano gimtinę, neturėdamas nė menkiausio supratimo apie nieką – nei apie karinę operaciją (taip Rusija vadina invazija į Ukrainą – red. past.), nei apie geopolitiką", - teigė M. Simonyan, kuriai už „veiksmus ir politiką, kenkiančius Ukrainos teritoriniam vientisumui, suverenitetui ir nepriklausomybei“ Europos Sąjunga taiko sankcijas.

Rusijos propagandistė tiesiog ėmėsi temos, kuri nuolatos eskaluojama Rusijoje. Kremlius jau beveik dešimtmetį juodina LGBTQ+ bendruomenę, įveda griežtus apribojimus, atvirai tyčiojasi iš jos narių. Esant nepalankiai visuomenės nuomonei bendruomenės atžvilgiu buvo imtasi priemonių, kurios padėtų kovoti su tais, kurie nusprendė netylėti ir garsiai kalbėti apie Rusijos daromus nusikaltimus.

Instagrame Maksimas Galkinas nuolatos skelbia įrašus, kuriuose kritikuoja Rusijos pradėtą karą. Štai sveikindamas stačiatikius su Šv. Velykomis jis klausė, kokią teisę Rusija turi atakuoti gyventojus Ukrainoje.

„Jūs tuo pat metu meldžiatės už taiką (Rusijos valdžios atstovai), vežate Šventąją ugnį į Maskvą ir tuo pat metu siunčiate raketas į Odesą, dėl ko žūva 3 mėnesių kūdikis. Ar čia ir vėl ne mes buvome?“ – retoriškai klausė M. Galkinas.

Dar daugiau, jis prakalbo apie nuolatinius Rusijos valdžios bandymus išsiginti nusikaltimų, kuriuos rusų kariuomenė daro Ukrainoje.

„Dėl tiek daug siaubingų dalykų kalta Rusija ir tuo pat metu sakoma, kad ji nėra kalta. Žvėriškumai Bučoje – tai ne mes, boingas numuštas – tai ne mes, Mariupolis sulygintas su žeme – ne mes, į Odesą skrenda raketa – ten mes, bet ne visai mes. Visur mes, bet ne mes. O mes ten išvis ką veikiam?“ – klausė M. Galkinas.

Žinomas atlikėjas vaizdo įraše sako, kad buvo priverstas išjungti galimybę komentuoti po savo įrašais, nes jį pasiekė informacija, kad Rusijos biudžeto lėšomis už šiuos komentarus yra mokama. Kitame vaizdo įraše jis pasidalino patirtimi, kad po jo kritikos Rusijos valdžiai dėl pradėto karo, visos reklamos, kuriose buvo jo veidas, buvo uždraustas ir atšaukti visi suplanuoti koncertai.