„Baltic Pride“ festivaliui Vilniuje sukurta nemokama mobilioji programėlė

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Baltic Pride“ festivaliui Vilniuje sukurta nemokama mobilioji programėlė

Sek, 03/27/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

„Baltic Pride“ 2022 organizatoriai pristato specialiai Vilniuje birželio 1-5 dienomis vyksiančiam festivaliui parengtą nemokamą mobiliąją programėlę „Baltic Pride“, skelbia Diena.

Programėlėje festivalio dalyviai galės sužinoti apie visus festivalio renginius, susipažinti su pranešėjais, atlikėjais, bendrauti su kitais dalyviais. Siekiant užtikrinti, jog informacija būtų lengvai pasiekiama visiems festivalio svečiams, programėlė prieinama lietuvių ir anglų kalbomis.

Unikalus programėlės akcentas – galimybė bendrauti su kitais programėlės vartotojais. Tai bendruomenės nariams leis dalintis savo festivalio įspūdžiais bei nuotraukomis. Viso festivalio metu nuolat atnaujinama „Baltic Pride“ programėlė – geriausias būdas gauti visas festivalio naujienas. Norintiems nepraleisti įdomiausių festivalio momentų yra suteikiama galimybė pasižymėti pasirinktus renginius taip susikuriant individualią festivalio programą.

„Baltic Pride“ programėlė taps inovatyvia platforma, padedančia greičiau, paprasčiau ir efektyviau susiplanuoti festivalio pramogas bei sekti naujienas“, – teigia viena iš programėlės kūrėjų Jogilė Ramoškaitė. „Baltic Pride Vilnius 2022“ mobiliąją programėlę galima atsisiųsti nemokamai jau dabar App Store ir Google Play parduotuvėse.

Daugiau Diena.