+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Menininkas Cody Silver - noriu, kad mene žmonės atrastų save (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Menininkas Cody Silver - noriu, kad mene žmonės atrastų save (foto)

Pir, 06/24/2024 - 16:33
Kategorija:
0 komentarų

Erotinio meno kūrėjai iki šiol susilaukia nemažai kritikos. Cody Silver sako, kad jo menas yra savotiška kova už išraiškos laisvę.

„Piešiau nuo tada, kai galėjau laikyti pieštuką“, – duodamas interviu pride.com prisimena jis, pabrėždamas didžiulę meno įtaką jo tapatybei. Jo drobės tapo džiaugsmo, intymumo ir įvairovės pasakojimais, meta iššūkį stereotipams ir kalba apie įvairių kultūrų, tapatybės asmenų reprezentaciją.

Cody meno esmė – seksualinio malonumo ir įvairovės šventė. „Man patinka vaizduoti sekso džiaugsmus, nes tai yra smagu“, – dalijasi jis. Jo kūriniuose žmones atranda save ir tampa aktyviais veikėjais, kurie mėgaujuosi tuo, kuo yra. Savo darbais Cody stengiasi sugriauti vyraujančius stereotipus, siūlydamas labiau įtraukiantį ir autentiškesnį žmogaus seksualumo vaizdavimą.

Priimdamas save be gėdos ir kaltės jausmo, Cody sugebėjo rasti laisvę ir mene, kuris tapo saviraiškos ir išsilaisvinimo liudijimu.

„Noriu, kad mene žmonės atrastų save“, – tvirtina jis. Savo darbu Cody siekia sukurti saugią erdvę, kurioje visi jaustųsi matomi ir įgalinti.

Dalinamės keliais jo darbais:

1

1

Cody Silver // Nuotr. iš silversketchbook Instagram paskyros