• Lolita Bogdanova // Nuotr. iš yambogdini Instagram paskyros

Rusija paskelbė nuogomis krūtimis prie Kremliaus nusifilmavusią ukrainietės paiešką

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rusija paskelbė nuogomis krūtimis prie Kremliaus nusifilmavusią ukrainietės paiešką

Št, 02/24/2024 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Ukrainietė Lolita Bogdanova, kurios slapyvardis yra Lola Bunny, dar prieš Rusijai pradedant aktyvius karo veiksmus prieš Ukrainą, pozavo prieš kameros objektyvą apsinuoginusi prie Kremliaus Maskvoje. Prieš kelias dienas Rusijos vidaus reikalų ministerija paskelbė, kad pradėjo tarptautinę moters paiešką, skelbia naujienų portalas „Readovka“.

Ukrainietės apsinuoginimas 2021 metais sukėlė nemenką šurmulį, nes Raudonojoje aikštėje yra ne tik Kremliaus pastatas, bet ir Vasilijaus Palaimintojo soboras, rašo dailymail.co.uk. Tikėtina įrašu buvo siekta pritraukti daugiau gerbėjų į moters, kuri dirba modeliu, puslapį OnlyFans platformoje, kur paprastai skelbiamas suaugusiesiems skirtas turinys.

Video įrašą paviešino nežinomas asmuo. Po pasipiktinimų audros ukrainietė buvo sulaikyta milicijos. Ji buvo priversta pasirašyti pasižadėjimą neišvykti iš Rusijos, kol vyksta tyrimas.

Panašu, kad moteris nesilaikė įpareigojimų ir pabėgo iš šalies. Vidaus reikalų ministerija nepateikia informacijos kodėl pradėjo Lolitos Bogdanovos paiešką, tačiau nurodoma tai daroma pagal „Baudžiamojo kodekso straipsnį“.

Tikėtina, kad moterį norima nuteisti, kaip ir daugelį kitų žmonių, kurie nesilaiko tradicinių šeimos vertybių ir pažeidžia stačiatikių mokymą.

Prieš kurį laiką viename klube surengtas „nuogalių“ vakarėlis sulaukė valdžios institucijų atsako. Jame dalyvavusios muzikos žvaigždės neteko reklamos sutarčių, atšaukti jų koncertai, kai kurie net kelioms savaitėms įkalinti.