+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Diskusija: Ar žiedas spenelyje padeda susirasti vaikiną?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Diskusija: Ar žiedas spenelyje padeda susirasti vaikiną?

Ket, 02/08/2024 - 19:54
Kategorija:
0 komentarų

Žiedai skirtingose kūno vietose patraukia daugelio dėmesį. Socialiniame tinkle užvirė linksma diskusija kaip tokie papuošalai vyro spenelyje padeda susirasti vaikiną.

„Žiedas patraukė jo dėmesį ir jis mane užkalbino. O kai pradedi kalbėti apie papuošalus tada nejučiomis prieini prie kitų kūno vietų. Man tai labai padėjo“, - sako vienas komentatorius. Taip jis atsakė į klausimą ar žiedai spenelyje padeda, o gal maišo susirasti vaikiną.

„Mane traukia blogi berniukai. Žiedas antakyje ir spenelyje tikrai padeda kurti tokį įvaizdį. Aš už“, - teigia kitas vyras neabejingas auskarus nešiojantiems vyrams.

Dar vienas komentatorius pabrėžė, kad auskaras rodo, jog vyras nebijo skausmo ir mėgsta aštrius pojūčius. „Jei jis iškentė tai, tai matyt norės daugiau patirti ir kai reikalai prieis prie reikalo“, - rašė jis.

Tiesa, keli diskusijoje dalyvavę gėjai pabrėžė, jog nežino kaip su tokiu auskaru elgtis. „Norisi suspausti spenelį sekso metu, bet aš vis sudvejoju ar jam nesukelsiu per daug skausmo, kai tai darysiu. Be to laižant jaučiu metalą savo burnoje“, - nepatenkintas pojūčiais kalbėjo vyras.

O štai kitas gėjus suskubo paprieštarauti. „Man patinka su juo žaisti. Toks geras žaisliukas. Nori paskatinti, ar užvesti – timpteli tuomet. Paprastas ir veiksmingas būdas“, - patirtimi dalinosi jis.