Lukas Savickas: reikiamų balsų civilinei sąjungai Seime nebėra

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lukas Savickas: reikiamų balsų civilinei sąjungai Seime nebėra

Tre, 11/22/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys, kuris jau yra balsavimu įrodęs, kad palaiko civilinės sąjungos įstatymą, LRT Forumo laidoje prakalbo apie sumažėjusias galimybes priimti šį sprendimą.

„Mano supratimu balsų yra mažiau negu buvo. Ir manau, kad su kiekviena diena, ir visi puikiai žinojome, kad tų balsų, artėjant Seimo rinkimų laikotarpiui tik mažęs“, - pareiškė jis tiesioginiame eteryje.

Politikas teigė, kad būtų labai drąsu teigti, jog tie Seimo nariai, kurie praeityje balsavo už civilinės sąjungos įteisinimą dabar elgsis taip pat.

„Negalime mes šiandien pasakyt, kad balsų yra lygiai tiek pat. Reali situacija yra tokia, kad net ir tie keli vienmandatininkai, kurie vienu ar kitu momentu palaikė, šiandien gali jau nepalaikyti“,, - teigė Lukas Savickas.

Politiko nuomone, atsakomybė dėl susidariusios situacijos tenka projekto iniciatoriams, kurie delsė iki Seimo kadencijos pabaigos priimti šį sprendimą.

„Tai yra atsakomybės klausimas - neateiti iki paskutinės minutės iki finišo ir pasakyti „viskas arba nieko čia ir dabar“. Buvo padaryta visa eilė klaidų, kad tas klausimas atėjo iki tokios padėties, kad dabar, mano manymu, balsų priėmimui nebėra“, - tikino Lukas Savickas.