Mokytoja: informacija apie homoseksualias poras nėra įtraukta į mokymo programą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Mokytoja: informacija apie homoseksualias poras nėra įtraukta į mokymo programą

Sek, 09/17/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Kraštutinės jėgoms ir toliau keliant sąmyšį apie Gyvenimo įgūdžių programą, LNK kalbinta istorijos mokytoja Auksė Michailinaitė teigia - jog informacijos apie homoseksualias poras joje nėra. Tiesa ji pažymi, kad vaikams klausimų apie homoseksualumą kyla.

„Vaikai paklausia, ką galvoju apie homoseksualias poras. Ir aš atsakau. Tai nėra pagal programą, bet reaguoju. Galbūt vaikas su šiuo klausimu gyvena jau ilgą laiką ir labai nori gauti kitokį atsakymą“, – LNK sakė A. Michailinaitė.

Nepaisant to, kraštutinių pažiūrų politikai ir toliau visuomenėje kelia bangas, taip siekdami pelnyti daugiau rinkėjų balsų ateinančiuose kitų metų rinkimuose.

Apie dezinformacijos bangą įspėja daugelis nevyriausybinių organizacijų, institucijų ir žiniasklaidos atstovų.

„Viešojoje erdvėje pasirodę keisti pasvarstymai apie programą, kuri darželinukus mokys masturbuotis, tėra eilinė dezinformacijos dozė, kuriomis pastaruoju metu visuomenė yra šeriama itin dažnai. Užtenka tekste parašyti „LGBT ideologija“, „Švabas“ ar „homoseksualai mokyklose“, iš botų fermų nupirkti kelis tūkstančius pasidalinimų, ir štai – dalis visuomenės jau eina iš proto“, - apie kylantį nepasitenkinimą kalba didžiausios Lietuvos jaunimo organizacijos - LiJOT prezidentas Domantas Katelė.