R. Zabarauskas: liberalai partnerystės idėją išmetė į šiukšlių dėžę

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

R. Zabarauskas: liberalai partnerystės idėją išmetė į šiukšlių dėžę

Ket, 09/14/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Režisierius Romas Zabarauskas pastebi, kad liberalų partijos veiksmai griauna pasitikėjimą politine sistema. Viena žadama rinkimų metu, kitaip elgiamasi po jų.

„Įteisinsime lyčiai neutralios partnerystės teisinius santykius“, teigia septintas iš dešimties programos, su kuria liberalai išrinkti į Seimą, žmogaus teisių skyriaus punktas. Tačiau keturi iš dvylikos liberalų Seime balsavo prieš (2) arba nedalyvo balsavime (2) – vadinasi, trečdalis nesilaikė programos.

Vakar spaudoje – „agroliberalų“ komentarai, jog ir toliau nepalaikys Civilinės sąjungos, verčiau kviečia priimti Saudargo „artimą ryšį“, kuris tiks ir mafijos atstovams siekiant išvengti liudijimo vienas prieš kitą teisme“, - socialiniame tinkle Facebook rašo Romas.

Jis apstebi, kad politologai prieš rinkimus skatina žmones skaityti partijų programas. Tačiau realybė yra ta, kad jos jų nesilaiko net turint visus įrankius ir priklausant valdančiųjų koalicijai.

„Liberalai tokią nuostatą išmeta į šiukšlių dėžę“, - rašo jis. - „Čmilytė turi visas galimybės griežtai reaguoti, o dėl dviejų partijos narių – ir imtis sankcijų. Bet ne, lengviau papasakoti apie tai, kaip reikia vengti populizmo, ar mėginti gauti prezidento, kuris ruošiasi konkurencijai su sąmokslo teorijų gynėju, palaiminimą Seimo pažadų įgyvendinimui. Toks elgesys – ne tiek populizmas, kiek absoliutus cinizmas”.