Whoopi Goldberg prabilo apie savo seksualinę orientaciją

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Whoopi Goldberg prabilo apie savo seksualinę orientaciją

Ket, 08/24/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Holivudo legenda Whoopi Goldberg prakalbo apie savo seksualinę orientaciją po to, kai aktorė Raven-Symoné teigė, jog jos kolegė kelia „lesbietiškas bangas“. Aktorės ne kartą buvo susitikusios keliose televizijos laidose.

Tinklalaidės metu aktorė Raven-Symoné sakė, kad Whoopi Goldberg jai „kelia lesbietiškas bangas“. Laidos vedėjas Maday-Pearman į tai atsakė, kad „tai slapta Raven fantazija. Manau, kad ji tiesiog nori, kad visi būtų gėjai, ir ji tiesiog labai tikisi, kad tu atsiskleisi čia ir dabar“.

Whoopi Goldberg yra atlikusi LGBTQ+ vaidmenis keliuose filmuose. Ji teigė, kad moterys seniai jos klausinėja ar ji nėra lesbietė.

„Aš nesu lesbietė, bet pažįstu daug jų ir vaidinau jas televizijoje. Aš visada turėjau draugių lesbiečių, bet jos yra tik mano draugės“, – teigė aktorė.

Laidos svečiai taip pat diskutavo apie tai, kad žmonės iš esmės yra tiek moteriški, tiek vyriški. Tam pritarė ir Whoopi Goldberg, teigdama, jog „Dievas sukūrė mus dvilypius“ ir „Dievas nedaro klaidų“.

„Žinote, kai žmonės sako „o, žinai, jis yra tai ar tai“, tai ne tas ar anas: tai tiesiog yra“, - sakė ji, kalbėdama apie žmonių norą kitiems aiškinti kas konkretus žmogus yra, ar nėra.