PAMATYK. Rūta Mur išleido naują dainą „More“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

PAMATYK. Rūta Mur išleido naują dainą „More“

Ant, 07/04/2023 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Rūta Mur visuomenei pristatė naują dainą „More“ ir vaizdo klipą. Jis paskelbtas šiandien ryte. Dainoje atlikėja tyrinėja savo vidų ir klausia, kodėl pasaulis daro tokią didelę įtaką jos jausmams.

„Kūrybą aš pasitelkiu kaip priemonę palaikyti tvarkai ir darnai savo galvoje. Rašydama šią dainą neigiamai išgyvenau savo jautrumą bei polinkį perdėtai mylėti, rūpintis ir kentėti.

Visgi suprantu dabar, kad problema buvo ne manyje. Viskas gali būti paprasčiau nei atrodo – jei santykiai, darbas ar kitos aplinkybės negali duoti tau tiek, kiek reikia – metas judėti toliau, kol tavo poreikiai bus patenkinti“, – teigia atlikėja.

Rūta Mur teigia, kad daina yra savotiškas himnas sau, kuris veda į išsilaisvinimą, skelbiama LRT straipsnyje.

„Su šia mintimi kartu su stiliste Milda Metlovaite kūrėme ir mano naują kostiumą. Su juo išties jaučiuosi turinti antgamtiškų galių. Klipo režisierius Simas Lindešis, išklausęs dainą ir mano mintis, kaipmat atsiminė aukštus Vrublevskių bibliotekos laiptus su įspūdingu vitražiniu langu viršuje. Mums pasisekė, nes spėjome nufilmuoti paskutinę dieną prieš Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekai užsidarant renovacijai“, – džiaugiasi Rūta Mur.

Žymos