Jaunimo renginyje Europos Parlamento prezidentė: turime ginti mūsų vertybes

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Jaunimo renginyje Europos Parlamento prezidentė: turime ginti mūsų vertybes

Pen, 06/09/2023 - 15:49
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien prasidėjusiame Europos jaunimo renginyje „EYE 2023“, kuris vyksta Strasbūre, Europos Parlamento prezidentė Roberta Metsola pabrėžė, jog parlamento pozicija ginant lygiateisiškumą, lygybę ir žmogaus teises yra nepajudinama. Tiesa, ji paskatino jaunimą balsuoti ir užtikrinti, kad būtų dauguma, kuri neatsitrauktų nuo Europinių vertybių.

Roberta Metsola teigė, kad jei neramu dėl plintančios dezinformacijos ir netikrų naujienų artėjant rinkimams.

„Ko aš tikiuosi, kad bandymai tų, kurie nori sunaikinti šią instituciją, infiltruoti savo atstovus, nebus labai sėkmingi“, - atsakydama į renginio dalyvės klausimą apie ateinančius rinkimus ir dažnėjančias dezinformacijos kampanijas teigė Europos Parlamento prezidentė. - „Ir aš tikiuosi, kad kiekvienas jaunas žmogus Europoje, ypač jaunos merginos, nepatirtų daugiau baimės rytoj, nei patiria dabar. Nes tai reali problema, kurią mes turime. Milžiniška problema“.

Ji teigė, kad nereikia bijoti ir stoti ginti tai, kuo jaunimas tiki. Robertos Metsolos nuomone visi turi daryti tai, ką nori daryti ir niekas kitas neturi nuspręsti kokį kelią žmogus turi rinktis.

„Kodėl svarbu balsuoti 2024 metais? Dar kartą noriu pasakyti, kad jei nebūtume Europos Parlamente, nebūtume teisės viršenybės principo iškėlę kaip svarbiausio klausimo sprendimų priėmimo procese, nebūtume šioje salėje paskelbę, kad Europa yra LGBT laisvės zona, priešingai nei kurios šalys stengiasi padaryti“, - sakė Europos Parlamento prezidentė.