Grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui LGBTQ+ vadinantis portalas surinko 3262 Eur paramos

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui LGBTQ+ vadinantis portalas surinko 3262 Eur paramos

Sek, 04/23/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Prieš LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius pasisakanti interneto svetainė per maždaug vienerių metų laikotarpį sulaukė visuomenės paramos. Nuo 2021 m. rugsėjo iki to paties mėnesio praėjusiais metais jį administruojanti Viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina“ surinko 3262 Eur paramos.

„LGBT ideologija yra grėsmė nacionaliniam saugumui, kadangi kėsinasi į visuomenės moralinę tvarką ir prigimtinę šeimą – tautos, valstybės pagrindą. Didžioji dalis visuomenės nesutinka su siekiu keisti šeimos ir lyties sampratą bei riboti religijos ir sąžinės laisvę“, - teigiama atsidarius stoplgbtideologijai.lt internetinį puslapį.

Nors puslapyje yra tik kelios naujienos,  puslapį administruojanti Viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina“ skelbia gavusi 3262 Eur paramos. Viešosios įstaigos vadovas yra Simonas Streikus.

Pastarasis 2020 metais į Seimą nesėkmingai bandė patekti su Nacionaliniu susivienijimu. Jis taip pat yra VšĮ „Kuriu Lietuvai“ direktorius bei dirba Rengimo šeimai asociacijoje projekto vadovu.

Prieš kurį laiką buvo kilęs skandalas dėl šios asociacijos įgyvendinamo projekto turinio. Įgyvendinant Sveikatos apsaugos ministerijos remiamą projektą, asociacijos pateikiamoje medžiagoje buvo teigiama, kad „lyties tapatumas“ yra priklausomybė - tokia kaip pornografija ar kompiuteriniai žaidimai.

 

GayLine.LT kviečia prisidėti padedant gyvuoti mūsų naujienų portalui. Kiekvieną dieną, be išeiginių, neatlygintinai dirbame Jums. Kaip tai padaryti informaciją rasite ČIA.