Pokyčiai „Tinder“. Įveda įvardžius ir turimų santykių tipus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pokyčiai „Tinder“. Įveda įvardžius ir turimų santykių tipus

Sek, 03/19/2023 - 13:30
Kategorija:
0 komentarų

„Tinder“ paskelbė, kad imasi keleto pokyčių, kurie padės vartotojams lengviau susigaudyti ir nebeklausinėti jiems patikusių žmonių tų pačių klausimų.

Nuo šiol vartotojai galės pasirinkti juos geriausiai apibūdinančius įvardžius, taip pat nurodyti ar jie jau yra tam tikruose santykiuose, ar ne, skelbia Out.

Programėlė apklausė savo vartotojus ir nustatė, kad 73 procentai visų lyčių jaunų vienišių teigia norintys, kad žmonėms galėtų plačiau save apibūdinti. Tai palengvintų paieškas.

Vartotojai jau galėjo pasirinkti savo seksualinę orientaciją ir nurodyti lytinę tapatybę, o nuo šiol iš daugiau nei penkiolikos variantų, bus galima pasirinkti keturis jums tinkančius įvardžius.

Kalbant apie santykių tipą, vartotojai dabar galės pažymėti ar jie domisi monogaminiais, o gal atvirais santykiais ir pan.

Remiantis „Tinder“ apklausa, 52 procentai Z kartos vartotojų teikia pirmenybę monogaminiams santykiams, tačiau 41 procentai renkasi atvirus ar tokių ieško.

Kol kas šios naujos įvardžių parinktys galimos tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau santykių tipai bus pasiekiami Brazilijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Indijoje, Taivane, Italijoje, Ispanijoje, Tailande, Švedijoje, Vokietijoje, Meksikoje ir Kanadoje.

Žymos