Civilinei sąjungai ir toliau trūksta palaikymo. Armonaitė atsakė ar trauksis iš koalicijos

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Civilinei sąjungai ir toliau trūksta palaikymo. Armonaitė atsakė ar trauksis iš koalicijos

Ant, 02/21/2023 - 11:11
Kategorija:
0 komentarų

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė duodama interviu LRT radijui sako, kad kaip ir seniau - civilinės sąjungos įstatymui priimti trūksta reikiamo kiekio Seimo narių balsų. Ji taip pat atsakė į klausimą ar Laisvės partija pasirengusi trauktis iš koalicijos, jei šis įstatymas nebus priimtas.

„(...) Yra beprotiškai sunku surinkti pakankamą balsų skaičių“, - LRT radijuj sakė Laisvės partijos lyderė. - „Tiesą sakant, aš galiu tik dar ir dar kartą apgailestauti, kaip gali taip būti, kad Seimo nariams tu paruoši viską – iš esmės viskas yra paruošta, reikia mygtuką paspausti – ir net tie, kurių programose tai yra, to nepadaro. Tai čia ir rinkėjai turi prisiminti, kas balsavo už tas partijas, kad tai svarbu“.

A. Armonaitė sako, kad jos partijos nariai ir toliau stengsis surinkti reikiamą paramą įstatymui priimti. Tiesa, paklausta ar Laisvės partija pasiryžusi trauktis iš koalicijos nesėkmės atveju - bandė nuo atsakymo išsisukti, o vėliau pareiškė, kad durų trankyti nežada.

„Na, kol kas aš gal tikrai nenorėčiau spekuliuoti, nes kiekvienas pamąstymas gali virsti kažkokiu politiniu nesusipratimu. Tai mes koncentruojamės į darbų padarymą, o ne į kažkokį durų trankymą. (...) Prieš sesiją šnekėsimės koalicijoj ir planuosim tuos darbus“, – komentavo politikė.