Prieš “Gaidžius” kovojantis Gražulis gali netekti galimybės dalyvauti savivaldos rinkimuose

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Prieš “Gaidžius” kovojantis Gražulis gali netekti galimybės dalyvauti savivaldos rinkimuose

Ant, 01/17/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien 10 val. prasidėsiančiame Vyriausiosios Rinkimų Komisijos (VRK) posėdyje bus sprendžiama ar savivaldybių rinkimuose registruoti kandidatus, kurie neatitinka rinkimų kodekso reikalavimų. Vienas iš klausimų yra ir dėl Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininko Petro Gražulio. 

Neseniai socialiniuose tinkluose pradėta platinti nuotrauka, kurioje matomas automobilis su reklama agituojančia balsuoti už P. Gražulį. Ant automobilio stogo esantis ženklas teigia, kad kandidatas yra “Už Lietuvą” be “gaidžių” ir “kanapių”. Nepaisant to, kad daugeliui kilo klausimų dėl tokios reklamos etiškumo ir žymėjimo, didelė tikimybė, kad P. Gražulis taip ir neturės galimybės kovoti šiuose rinkimuose. 

Vilniaus meru norintis tapti politikas, ELTA duomenimis, nepateikęs VRK savo biografijos ir nesumokėjo rinkimų užstato. 

„Jis nėra užpildęs biografijos ir nėra sumokėjęs dvigubo rinkimų užstato. Nebent pateiks atitinkamus dokumentus, kad rinkimų užstatas buvo sumokėtas. Bet kol kas tokios informacijos neturime“, – Eltai sakė VRK vadovė. 

Jei VRK pripažintų, kad P. Gražulis neįvykdė įsipareigojimų - jis siekti mero posto ir kandidatuoti į Vilniaus miesto tarybos narius negalėtų.

Gražulio reklama // Nuotr. Gintarė Perutavičiūtė