Tomas Vytautas Raskevičius: „Kai klausiate, ar nuvyliau rinkėjus, tai ne, nenuvyliau“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tomas Vytautas Raskevičius: „Kai klausiate, ar nuvyliau rinkėjus, tai ne, nenuvyliau“

Pir, 01/09/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien ryte LRT paskelbtame interviu, Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad nesijaučia nuvylęs rinkėjų. Priešingai - jo partija pasiekė, kad žmogaus teisių klausimai tapo politinės darbotvarkės dalimi.

„Man atrodo, kad didžiausia vertė, kurią Laisvės partija ir Laisvės frakcija atnešė į parlamentą, yra tai, kad žmogaus teisių klausimai tapo politinės darbotvarkės dalimi“, - teigia Seimo narys.

Jis priduria, kad iš pradžių tikėjo, jog sprendimai gali būti priimti greičiau, tačiau tai nepasitvirtino.

„Gal ateidami į Seimą buvome naivūs, nes manėme, kad tuos pokyčius pavyks įgyvendinti labai greitai, tai yra per 100 dienų, bet akivaizdu, kad žmogaus teisės yra ne greiti sprendimai, o kelionė, kad visuomenė sprendimams pasiruoštų, juos išdiskutuotų ir tada priimtų tvarius sprendimus, o jie, pasikeitus politinei valdžiai, nebūtų atsukinėjami atgal“, - sako jis.

T. Raskevičius sako, kad smarkiai prisidėjo prie su žmogaus teisėmis susijusių klausimų parengimo, tačiau jis negalintis garantuoti, jog šie sprendimai bus priimti.

„Kai klausiate, ar nuvyliau rinkėjus, tai ne, nenuvyliau, nes padariau viską, kad ateitume prie to taško, kai Seimas turės politiškai apsispręsti, tačiau jei klausiate, ar galiu garantuoti, kad Seimo sprendimas bus vienoks ar kitoks, tai ne, negaliu“, - teigia kandidatas į Vilniaus miesto merus.