Dainininkas Matt Healy negali nustoti bučiuoti vyrų savo koncertų metu (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Dainininkas Matt Healy negali nustoti bučiuoti vyrų savo koncertų metu (video)

Sek, 12/11/2022 - 12:48
Kategorija:
0 komentarų

Pop-roko grupės „The 1975“ atlikėjas Matt Healy pastarosiomis savaitėmis keliauja po Jungtines Amerikos Valstijas ir pristato savo naujausią albumą „Being Funny in a Foreign Language“. Po kiekvieno koncerto socialiniuose tinkluose pasklinda video, kuriame atlikėjas bučiuoja vis kitą savo gerbėją.

Paskutinėmis lapkričio dienomis Matt pabučiavo du skirtingus vyrus. Pirmasis video su bučiniu paskelbtas lapkričio 27 d.. Atlikėjas pabučiavo vyrą su barzdele, kuris atrodo, buvo apsvaigęs nuo tokio žvaigždės dėmesio.

Vos po dviejų dienų socialiniame tinkle pasklido dar vienas vaizdo įrašas. Šį kartą iš kito koncerto. Tiesa šį kartą atlikėjas bučiavosi su grupės „The 1975“ bosistu Rosso MacDonaldo.

Panašu, kad dainininkui patinka įvairūs bučiniai. Kitame koncerte jis ant senos paprašė užkelti merginą, kuri irgi nusipelnė bučinio.

Matt bučiniai koncertų metu nėra atsitiktinumas. Dar 2019 metais per pasirodymą Dubajuje jis ant scenos pakvietė vyrą ir jį pabučiavo. Tuo metu buvo baiminamasi dėl gerbėjo saugumo, nes Jungtinių Arabų Emyratai draudžia demonstruoti homoseksualų elgesį.

Viešumoje netyla kalbos apie atlikėjo seksualinę orientaciją.  „Attitude“ jis pats yra sakęs: „Aš linkęs nekalbėti apie savo seksualumą taip aiškiai, nes iš tikrųjų neprivalau ir viskas. Dalykai gali keistis“.

Tuomet jis pridūrė: „Bučiuoju ir bučiavau gražius vyrus, bet nenoriu jų dulkinti“.