„Dešinieji troliai“ užsipuolė Kalifornijos senatorių dėl nuogos krūtinės

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Dešinieji troliai“ užsipuolė Kalifornijos senatorių dėl nuogos krūtinės

Pen, 09/30/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Kalifornijos valstijos senatorius buvo užsipultas socialinėje žiniasklaidoje dėl nuotraukos, kurioje jis pozuoja be marškinėlių su kitais vyrais. Senatorius dalyvavo festivalį San Franciske praėjusį savaitgalį.

52 metų senatorius Scott Wiener, vienas žinomiausių LGBTQ+ išrinktų pareigūnų, dalyvavo Folsom gatvės mugėje, kuri fetišo bendruomenė rengia nuo 1984 m. Ši šventė yra populiari tarp LGBTQ+ bendruomenės narių, rašo MetroWeekly.

Paskelbta nuotrauka tapo konservatorių taikiniu. Jie užsipuolė politiką, aiškindami, kad jis seksualinis iškrypėlis.

Pykčio banga kilo ir dėl to, kad politikas dalyvavo seksualinio pobūdžio renginyje ir viešai parodė savo apnuogintą krūtinę. Ne mažai socialinių tinklų vartotojų atkreipė dėmesį, kad šiuo metu siaučia beždžionių rautų virusas ir Scott pats siūlė dėl to skelbti nepaprastąją padėtį valstijoje.

Tiesa, kiti Twitter vartotojai gynė senatoriaus teisę dalyvauti viešame renginyje ir netgi pagyrė jo kūno sudėjimą.

Pats politikas sako, kad šis triukšmas kilo dėl „dešiniųjų trolių“, kurie dėl politinių nesutarimų taikosi į jį daugelį metų. Jis pažymi, kad oponentai ne kartą naudojo senesnę jo nuotrauką, kuri daryta tame pačiame renginyje 2016 metais. Ši nuotrauka naudota aiškinant rinkėjams, kad jis neva turi seksualinių nukrypimų.

„Tai yra manęs, kaip gėjaus, einančio renkamas pareigas, demonizavimas, ir mūsų bendruomenės demonizavimas“, – interviu „Metro Weekly“ sakė S. Wiener. „Folsom Street Fair“ yra nuostabus bendruomenės renginys, suburiantis tiek daug žmonių. Tai nepaprastai šventiškas ir vienas geriausių mūsų bendruomenės renginių. O jie bando tai paversti šiuolaikine Sodoma ir Gomora“.

Jis pridūrė, kad šie išpuoliai yra „dalis organizuotų pastangų demonizuoti LGBTQ+ asmenis ir konkrečiai demonizuoti gėjus kaip „seksualius iškrypėlius“ arba „plėšrūnus“.

„Mane nuolat vadina „pedofilu“. Tačiau tai yra gėjų istorijos dalis“, – apie iš piršto laužtas audras sakė politikas.