MTV apdovanojimuose aistringas Bad Bunny bučinys su vyru šokėju (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

MTV apdovanojimuose aistringas Bad Bunny bučinys su vyru šokėju (video)

Ant, 08/30/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Metų atlikėjo titulą iškovojęs Bad Bunny prikaustė milijonų žiūrovų dėmesį, kai praėjusią naktį pabučiavo vyrą per pasirodydamas MTV apdovanojimų ceremonijoje.

Puerto Riko reperis pasidalijo bučiniu su vienu iš savo šokėjų vyrų, atlikdamas savo hitą „Tití Me Preguntó“ tūkstančiams gerbėjų Yankee stadione. Ši akimirka įvyko iškart po to, kai jis tapo pirmuoju ne angliškai kalbančiu atlikėju, laimėjusiu metų atlikėjo titulą.

Neabejotinai šis bučinys neliko nepastebėtas gerbėjų. Vienas jų socialiniuose tinkluose rašė: „Visi ir jų mama bučiuoja Bad Bunny, kada bus MANO laikas jį pabučiuoti?“.

Gerbėjai taip pat gyrė Bad Bunny už tai, kad jis pasakė sveikinimo kalbą ispanų kalba.

„Neturiu žodžių apibūdinti, ką jaučiu“, – sakė jis ispaniškai, – „didžiuojuosi būdamas „Yankee“ stadione ir atsiimdamas šį apdovanojimą. Visada nuo pat pradžių žinojau, kad galiu tapti [viena iš] didžiausių žvaigždžių nekeisdamas savo kultūros ar kalbos. Aš esu Benito Antonio Martinezas iš Puerto Riko, visam pasauliui“.

Bad Bunny yra LGBTQ+ teisių gynėjas. Jis dalyvavo ​​protestuose prieš Puerto Riko gubernatorių dėl jo  požiūrio į lytį ir seksualinę orientaciją.

Viename 2020 m. interviu paklaustas apie savo seksualinę orientaciją jis atsakė: „Tai manęs neapibrėžia, galų gale, aš nežinau, ar po 20 metų man nepatiks vyras. Niekada gyvenime negali žinoti. Tačiau šiuo metu aš esu heteroseksualus ir man patinka moterys“.