Išgirsk naują singlą - Eltonas Johnas tiesia ranką Britney Spears (audio)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Išgirsk naują singlą - Eltonas Johnas tiesia ranką Britney Spears (audio)

Št, 08/27/2022 - 11:15
Kategorija:
0 komentarų

Šią liepą nedidelėje studijoje, kuri įsikūrusi  Beverli Hilse namo rūsyje, apsuptoje žvakių, įvairiaspalvių šviesų Britney Spears iš naujo pradėjo savo muzikinę karjerą. Praėjus šešeriems metams nuo paskutinio albumo ir devyniems mėnesiams nuo tada, kai ji buvo išlaisvinta iš „konservatorijos“, kuri jos gyvenimą valdė 13 metų, ji buvo prodiuserio Andrew Watto namų studijoje ir įrašinėjo savo atlikimą „Hold Me Closer“ duetui su Eltonu Johnu.

„Ji dainavo fantastiškai“, – TheGuardian sako Eltonas Johnas. - „Visi sakė, kad nemano, kad ji daugiau gali dainuoti. Bet aš pasakiau, kad ji buvo puiki... Ir ji tai padarė, ir aš buvau labai sužavėtas tuo“.

Vakar viešai paskelbta daina „Hold Me Closer“ jau sulaukė viso pasaulio muzikos gerbėjų susidomėjimo. Po to, kai jis ir A. Watto sukūrė naują „Tiny Dancer“ remiksą, jie nebuvo tikri, ką pakviesti dainuoti kartu. Tada E. Johno vyrui Davidui Furnišui kilo idėja.

„Jis pasakė, kad būtų nuostabu, kad Britney Spears tai padarytų“, – sako E. Johnas. - „Aš pasakiau, tai gana nuostabi idėja. Ji taip ilgai nieko nedarė. Aš ilgą laiką sekiau, kas su ja vyksta“.

Ilgus metus Britney Spears išgyveno sunkumus, kurių nelinkėtų niekas net priešui. 2021 m. birželio mėn. teismo posėdyje ji prabilo apie baisias sąlygas, kurias buvo priversta kęsti „konservatorijoje“. Ji prilygino save vergei, uždirbančia milijonus susitarimo kontrolieriams, įskaitant jos tėvas Jamie Spears, kuris kas savaitę gaudavo po 2000 JAV dolerių.