Gegužė 2024

Kyla Klausimų dėl seksualinės orientacijos? Kaip suprasti, kas aš esu?

Seksualinės orientacijos klausimai gali būti sudėtingi ir kelti daug nerimo. Visuomenėje, kurioje dažnai dominuoja heteroseksualumas, gali būti sunku suprasti ir priimti savo jausmus, jei jie skiriasi nuo daugumos. Vis dėlto, skiriant laiko analizei, galima atpažinti savo seksualinę orientaciją, o dar svarbiau - susitaikyti su savo tikruoju „aš“.

Birželio 1 d. - Vilnius Soho - Pride Month in Vilnius

Šį birželį „Soho“ klube kviečiame pasinerti į spalvingą pasaulį, kupiną muzikos garsų ir džiaugsmo, kuris nepažįsta jokių ribų. „Lithuanian Pride 2024“ proga ruošiamės didelei šventei, kurioje esi laukiamas ir tu! Kiekviena naktis ves meilės, juoko ar laisvės būti savimi keliu. Kiekvienas renginys išliks amžinai atminty.

Vaivorykštės spalvų perėją pilkais dažais uždažęs vilnietis lieka nuteistas

Vilnietis Jaroslavas Granovskis lieka pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo – taip teisėsauga įvertino vyro veiksmus, kai jis savo atsivežtais dažais pernai sostinėje uždažė vaivorykštės spalvų perėją po LGBTIQ eitynių.

Kodėl svarbu LGBTQ+ žmonėms dalyvauti eitynėse?

Jau netrukus, birželio 8 d. Vilniuje įvyks LGBTQ+ eitynės. Pride tai spalvingi ir džiaugsmingi renginiai, kurie kasmet pritraukia tūkstančius dalyvių visame pasaulyje. Tačiau už šių švenčių slypi gilus ir svarbus tikslas. LGBTQ+ žmonėms dalyvavimas eitynėse yra ne tik galimybė švęsti savo tapatybę, bet ir būdas kovoti už lygybę, matomumą ir teises.

Ar vaikas gali žinoti, kad jis homoseksualus?

Seksualinė orientacija yra sudėtinga ir daugialypė tema, kuri gali kelti daug klausimų tiek vaikams, tiek jų tėvams. Vienas iš dažniausiai kylančių klausimų yra, ar vaikas gali žinoti, kad jis homoseksualus. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip ir kada vaikai gali suvokti savo seksualinę orientaciją, kokie yra pagrindiniai ženklai ir kaip tėvai gali padėti savo vaikams šioje savęs pažinimo kelionėje.

Vilniuje režisieriaus Romo Zabarausko romantinės dramos „Rašytojas“ premjera

Trečiadienio vakarą kino teatre „Forum Cinema Vingis“ virė gyvenimas. Čia organizuota išskirtinė naujausio režisieriaus Romo Zabarausko filmo „Rašytojas“ premjera. Joje dalyvavo ir pagrindiniai filmo aktoriai iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Vyriausybė dėl partnerystės kreipėsi į Konstitucinį Teismą. Ko siekiama šiuo žingsniu?

Šiandien Vyriausybė nusprendė kreiptis į Konstitucinį Teismą išaiškinimo ar dvidešimt metų nevykdomas įstatymų leidėjų padažas įteisinti partnerystę nepažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos. Tekste taip pat nurodoma, jog Civiliniame kodekse dabar įtvirtinta galimybė sudaryti sąjungą tik tarp vyro ir moters yra antikonstitucinė bei diskriminacinė.

Gegužės 31 d. - Vilnius Soho - See Ya! & Hello There!

Tariame sudie pavasariui ir jau šiąnakt pasitinkame bei vieni kitus sveikiname su kalendorine vasara! O gal ir pačia tikriausia vasara, kai už lango taip šilta, manau abejonių nekils niekam – vasara jau čia! Tarp kitko, jeigu kam pritrūktų šiandien progų, tai gegužės 31 dieną yra minima ir kaimynų diena, ir vyrų diena, ir šviesiaplaukių diena.