Viktor Pylypenko

Ortodoksų bažnyčios išpuolis prieš Ukrainos karį gėjų sukėlė pasipiktinimą

LGBTQ+ bendruomenės atstovai aktyviai įsitraukė į Ukrainos gynybą dar tuomet, kai Rusija nusprendė užgrobti Krymą. Prieš kelis metus prasidėjus Kremliaus koordinuojamam aktyviam puolimui - jų dar daugiau stojo ginti gimtąją šalį. Karių pastangos neliko nepastebėtos ir vietos bažnyčios, kuri labiausiai pasižymėjusiems įteikė medalius. Tačiau sužinoję, kad viena iš medalių atiteko kariui gėjui - dvasininkai sugalvojo apdovanojimą atsiimti.

Ukrainos kario liudijimas iš Luhansko: rusai trina miestus ir kaimus iš pasaulio žemėlapio

Ukrainos armijos karys Viktor Pylypenko prieš kelias dienas socialiniame tinkle Instagram pasidalino keliomis nuotraukomis ir naujienomis iš Luhansko srities. Vyras teigia, kad rusai naikina viską savo kelyje, net nesiteikia surinkti kritusių savo karių kūnų.

LGBTQ+ žmonės kare už Ukrainą: Žmogaus teisės yra Putino režimo priešas numeris vienas

Visuomenės įsivaizdavimas kas yra gėjus, lesbietė ir realus gyvenimas neretai gali visiškai nesutapti. Nepaisant praeityje patirtos diskriminacijos, Rusijai užpuolus Ukrainą, nemaža dalis LGBTQ+ bendruomenės narių stojo ginti savo šalį. Jie sako, kad jų šalyje gėjų teisės nebuvo gerbiamos - tačiau jie pasiryžę ir toliau kovoti už lygiateisiškumą ar partnersytę, tačiau tik nugalėję bendrą priešą - Rusiją.