gydytojas

5 gyvenimo būdo įpročiai, kurie sutrikdo erekciją

Profesorius Geoff Hackett, vyrų telesveikatos bendrovės „Hims“ medicinos patarėjas, pasidalijo penkiais gyvenimo būdo aspektais, kurie gali sukelti erekcijos sutrikimus, rašo „The Huffington Post“. Nesugebėjimą pasiekti ar išlaikyti erekciją bent kartą paprastai patiria apie 50% vyrų, kuriems yra apie 40 metų. Vyresniems vyrams sutrikimai pasitaiko vis dažniau.

Translyčių žmonių padėtis Lietuvoje. Gydytojos psichiatrės požiūris

2022 m. rugpjūtį Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras patvirtino Lyties tapatumo sutrikimo (transseksualumo) diagnostikos ir gydymo tvarkos aprašą. Šis teisės aktas ne tik leidžia vieningai teikti sveikatos paslaugas pilnamečiams asmenims, kuriems įtariamas ir / ar diagnozuotas lyties tapatumo sutrikimas, bet ir suteikia galimybę pradėti gydymą hormoniniais vaistais Lietuvoje. Vis tik translyčiai asmenys Lietuvoje susiduria su daugybe iššūkių – pavyzdžiui, jie negali dirbti advokatais, notarais ir kai kurių kitų profesijų darbo.

Analinės angos įplyšimai: kaip jų išvengti ir kaip juos gydyti?

Vienas iš skausmingesnių ir mažiau aptartų analinio sekso aspektų yra įplyšimų atsiradimas. Jei juos jau turėjote – puikiai žinote koks tai deginantis skausmas. O blogiausia, kad tai gali tęstis kelias savaites ar net ilgiau. Įplyšimų prevencija yra labai svarbi, tačiau jei jau tai įvyko – pateikiame specialisto patarimus kaip turėtumėte elgtis.

Milijonai vyrų kenčia nuo varpos deformacijos, bet nedrįsta kreiptis į gydytojus

„Šią populiaciją aš vadinu populiacija, kuri kenčia tyloje“, – „Daily Mail“ apie vyrų patiriamus skausmus pasakojo daktaras Mohit Khera, kuris pabrėžė, jog dauguma vyrų nesikreipia pagalbos į specialistus.

Nuo liepos 1 d. Rusijoje gydoma nuo homoseksualumo

Nuo liepos 1 dienos Rusijos neuropsichiatrinėse ambulatorijose ir poliklinikose esančiuose seksologų kabinetuose gydytojai padės žmonėms „kenčiantiems nuo psichikos sutrikimų, susijusių su seksualiniu vystymusi ir orientacija“. Apie tai skelbiama įvairiuose portaluose rusų kalba.

Gyvybes lietuviams gelbėjantis gėjus daktaras: „Aš jums tik šikninis“

Lietuvoje dirbantis ir gyvybes pacientams gelbėjantis daktaras Delfi portale pasidalino savo atviru laišku. Jame jis teigia, kad kai pavyksta padėti žmogui – jis laikomas „stebukladariu“. Tačiau kasdienybėje daugeliui žmonių jis tik „šikninis“, nes myli savo lyties žmogų.

Apie 20% naujų ŽIV infekcijų kyla heteroseksualų tarpe. Kodėl jie nenaudoja PrEP?

Iki šiol gajus mitas, kad ŽIV yra gėjų liga. Tačiau Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020 m. beveik 22% naujų infekcijos atvejų fiksuota būtent heteroseksualų tarpe. Mokslininkams kilo klausimų, kodėl heteroseksualūs žmonės nenaudoja ypač veiksmingos prevencinės priemonės - PrEP.

Auskarai ant penio. Ką vertėtų žinoti prieš pasiryžtant tai daryti?

Penio papuošalai yra pakankamai plačiai paplitę. Nors apibendrintai jie vadinami auskarais – tiesa ta, kad tam tikrą papuošalą galima įverti labai skirtingose penio vietose. O ir intervencijos pasekmės gali būti įvairios – nuo malonių, iki rizikingų.