prokuratūra

Diskusijos dėl Gražulio Seime tapo farsu. Religija yra svarbiau nei teisė?

Nepaisant to, kad Lietuvos Konstitucija nėra įtvirtinusi nacionalinės religijos ir numato, kad tikėjimas negali tapti pretekstu laužyti įstatymus, kai kuriems Seimo nariams tai nė motais. Jiems nesvarbu, kad pradėdami eiti pareigas prie davė priesaiką gerbti Konstituciją ir Lietuvos įstatymus.

Seimo tyrimo komisija siūlo pritarti prokuratūros prašymui naikinti Gražulio neliečiamybę

Seimo sudarytos komisijos nariai balsavo dėl prokuratūros prašymo panaikinti parlamentaro Petro Gražulio neliečiamybę. 5 komisijos nariams balsavus už ir vienam susilaikius, tokiam sprendimui pritarta. Dėl komisijos siūlymo dar turės balsuoti Seimas.

Seimas nusprendė pradėti Petro Gražulio neliečiamybės panaikinimo procedūrą

Šiandien generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimą prašydama leisti patraukti Seimo narį Petrą Gražulį baudžiamojon atsakomybėn ar suvaržyti jo laisvę. Seimas nusprendė sudaryti komisiją, kuri paruoštu išvadą šiuo klausimu. Už šį sprendimą balsavo 75 nariai.

Opozicija nepritars Gražulio neliečiamybės naikinimui

Seimo nario neliečiamybė turėtų apsaugoti nuo politinio persekiojimo, o ne nuo nebaudžiamumo pažeidžiant įstatymus. Tačiau opozicijai tai nė motais. Šiandien jos atstovai pareiškė nepritarsiantys prokuratūros prašymui naikinti Petro Gražulio neliečiamybės.

Istorinis įvykis. Prokuratūra prašo Seimo naikinti Gražulio neliečiamybę dėl homobobinio išpuolio

Antrą kartą Lietuvos istorijoje prokuratūra prašo Seimo leisti suvaržyti P. Gražulio laisvę dėl homofobijos. Šį kartą norima jam pateikti įtarimus dėl viešo tyčiojimosi ir žmonių grupės niekinimo dėl jų seksualinės orientacijos. Į tai atsakydamas P. Gražulis teigia, kad yra persekiojamas dėl tikėjimo.

Gražulis neigia gyvenantis su vyru. Kreipėsi į prokuratūra dėl šmeižto

Petras Gražulis kreipėsi į prokuratūrą su prašymu iškelti Matui Maldeikiui baudžiamąją bylą dėl šmeižto. P. Gražulį supykdė Seimo nario įrašas socialiniame tinkle Facebook, kuriame teigiama, jog jis gyvena su vyru.