Vyras sužalojo savo vaikino penį, bet griežtos bausmės išvengė

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras sužalojo savo vaikino penį, bet griežtos bausmės išvengė

Pen, 04/01/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

32 metų mokytojas iš Birmingemo nusprendė pasidalyti savo istorija, kad atkreiptų dėmesį į smurtą šeimoje, rašo PinkNews.  Jis žiniasklaidai pasakojo, kad su savo buvusiu vaikinu pirmą kartą susipažino Birmingamo miesto centre 2018 m. lapkritį, o po trijų mėnesių jie pradėjo susitikinėti.

Iš pradžių santykiai buvo geri, bet auka sakė, kad Luke greitai „pasikeitė“ ir pradėjo smurtauti. 2020 m. sausio 29 d. vakarą pora planavo vakarieniauti.

„Pasakiau, kad nenoriu valgyti. Jis pradėjo pykti sakydamas, kad aš nekreipiu dėmesio ką jis nori daryti, kad man reikia klausytis. Jis smogė man kumščiu, tada penkis kartus patraukė už mano penio“.

Luke traukė taip stipriai, kad penis plyšo. Auka sugebėjo pabėgti iš buto ir iškviesti policiją, o vėliau nuvyko į ligoninę, kur penį gydytojai susiuvo.

Maždaug trims savaitėms Luke dingo, bet netrukus pradėjo priekabiavimo kampaniją – ėmė „siųsti daugybę įžeidžiančių tekstinių, garso ir vaizdo žinučių“ ir netgi sukūrė Grindr profilį naudodamas aukos nuotrauką bei atskleidė buvusio draugo privačią informaciją.

Nors auka apie prievartą pranešė policijai, Luke kardomoji priemonė niekada nebuvo skirta, o priekabiavimas tęsėsi keturis mėnesius.

Teismas pripažino Luke kaltu dėl užpuolimo ir priekabiavimo. Penktadienį, kovo 25 d., Birmingamo teismas nuteisė jį kalėti vienerius metus, bausmę atidedant 18 mėnesių.

Nukentėjusysis sakė: „Manau, kad jei policija į tai žiūrėtų labai rimtai, jis būtų buvęs suimtas, bet to nebuvo padaryta“.