Gegužės 15 d. - Vilniaus Katedros aikštė - "Visos šeimos svarbios"

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gegužės 15 d. - Vilniaus Katedros aikštė - "Visos šeimos svarbios"

Ant, 03/29/2022 - 13:30
Kategorija:
0 komentarų

Gegužės 15 d. nuo 13 iki 16 val. Vilniaus Katedros aikštėje vyks akcija - "Visos šeimos svarbios". Renginį inicijuoja "Mamos už LGBTQ+ vaikus".

"Gegužės 15 d. yra Tarptautinė šeimos diena. 2021 m. per Lietuvą nuvilnijo Didysis šeimos gynimo maršas, kurio metu buvo ginama samprata, kad šeimą gali sudaryti tėtis, mama ir vaikai, kaip vienintelė teisinga ir galima šeimos vardo. Tačiau tikrovė yra visai kita. Gausybė porų yra išsiskyrusios, daugybė – susituokę iš naujo ir ne po vieną kartą. Daug vaikų auga šeimose, kur vienas tėvų nėra jų biologinis tėtis ar mama. Vienišos mamos, vieniši tėčiai, seneliai, auginantys anūkus, bevaikės poros – tai šiandienos realybė ir tikrovė. Tikrovė yra ir tai, kad vaikai šiandien Lietuvoje auga ir tose šeimose, kur yra dvi mamos arba du tėčiai", - rašoma renginio informacijoje, kuri paskelbta Facebook socialiniame tinkle.

"Todėl norisi pasakyti STOP!!!!!! Šeima nėra vien santuoka! Šeimos gali būti įvairios! Konstitucinis Teismas vienareikšmiškai konstatuoja, jog konstitucinė šeimos samprata yra neutrali lyties pagrindu, o pagal Konstituciją yra „saugomos ir ginamos visos šeimos, atitinkančios konstitucinę šeimos sampratą, pagrįstą nuolatinio ar ilgalaikio pobūdžio šeimos narių santykių turiniu“, - sakoma kvietime.

Į renginį kviečiamos atvykti visos šeimos, nes "visos Šeimos yra svarbios!".

Detali renginio programa bus paskelbta vėliau.