Mamos už LGBTQ+ vaikus

Lina Plieniūtė: prisiekiau ginti Lietuvos valstybę ir LGBTQ+ vaikus

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacijos narė Lina Plieniūtė socialiniame tinkle Facebook pasidalino mintimis apie dvi duotas priesaikas. Ji teigia, kad tapdama šaule pasižadėjo ginti Lietuvą, o kurdama minėtą organizaciją pasižadėjo visomis jėgomis apsaugoti LGBTQ+ vaikus. Linos žinia sulaukė piktų komentarų.

Rasa Račienė: Seimo nariai LGBTQ+ vaikams teigia, kad jie yra žalingi

Organizacijos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ iniciatorė Rasa Račienė teigia, kad kai kurie politikai Seime visiškai nesuvokia kokios yra jų skleidžiamos homofobijos pasekmės. Politikų varžymasis dėl pigaus populiarumo rodant nepagarbą ir niekinant LGBTQ+ bendruomenę puikiai matomas ir vaikams, kurie kasdien susiduria su saugumo problemomis.

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“: mūsų vaikai Lietuvoje turi tas pačias pareigas, bet ne visas teises

Organizacija „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ kreipėsi į Seimo narius ragindama žengti bent vieną tikrą žingsnį ir sumažinti LGBTQ+ narių diskriminaciją šalyje - atsisakyti informacijos ribojimo nepilnamečiams apie LGBTQ+ žmones. Tokio tipo ribojimai galioja ir Rusijoje bei Vengrijoje.

Taškas teismų maratone. Gražulis paskeidė tikrovės neatitinkančią informaciją apie Tapiną

2020 m. gruodžio 3 d. Seimo rytinio posėdžio metu Petras Gražulis teigė, jog per nuotolinį parlamento Kultūros komiteto posėdį šalia jo pasirodęs pusnuogis vyras buvo A. Tapinas.

Apeliacinis teismas įpareigojo P. Gražulį artimiausios Seimo sesijos metu spaudos konferencijoje paneigti paskleistą žinią, taip pat priteisė ieškovui iš atsakovo 3000 Eur neturtinės žalos atlyginimą.

A. Tapinas sumokėtus pinigus paskyrė organizacijai „Mamos už LGBTQ+ vaikus“.

Seimo narys teismo sprendimą apskundė.

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ atstovė: Partnerystės įstatymo nebuvimas sukelia keblumų ir heteroseksualioms poroms

Šeimoje gyvenantys vyras ir moteris, jei turi vaikų iš ankstesnių santykių, negali jų pasiimti iš darželio, nuvesti pas gydytoją, nebent turi notarišką įgaliojimą. Tai tik viena iš problemų su kuriomis susiduria ir heteroseksualios poros.

ŠIANDIEN - "Visos šeimos svarbios" - renginys Katedros aikštėje

Susituokusi ar gyvenanti kartu, turinti vaikų ar bevaikė, tos pačios lyties, vieniši tėvai, ar seneliai, auginantys anūkus – visos šeimos yra NUOSTABIOS! Ir vienodai svarbios! Tarptautinė šeimos dienos proga ŠIANDIEN nuo 14 val. vyks išskirtinis renginys Katedros aikštėje. Kviečiame dalyvauti.

Renginiui „Visos šeimos – svarbios“ reikalingi RĖMĖJAI!

"Į renginį kviečiamos visos šeimos: gyvenantys santuokoje ir be jos, turintys vaikų ir jų neplanuojantys, vieniši tėvai, vienos lyties šeimos, seneliai, auginantys anūkus ir visi tie, kurie laiko save šeima. Renginio metu pasisakys įvairių šeimų atstovai, žinomi žmonės, į renginį pakvietėme ir kunigą jėzuitą. Gerą nuotaiką kurs muzikantai, vaikų lauks erdvė, kurioje bus galima pūsti muilo burbulus, piešti ir džiaugtis buvimu kartu.

Gegužės 15 d. - Vilniaus Katedros aikštė - "Visos šeimos svarbios"

"Gegužės 15 d. yra Tarptautinė šeimos diena. 2021 m. per Lietuvą nuvilnijo Didysis šeimos gynimo maršas, kurio metu buvo ginama samprata, kad šeimą gali sudaryti tėtis, mama ir vaikai, kaip vienintelė teisinga ir galima šeimos vardo. Tačiau tikrovė yra visai kita. Gausybė porų yra išsiskyrusios, daugybė – susituokę iš naujo ir ne po vieną kartą. Daug vaikų auga šeimose, kur vienas tėvų nėra jų biologinis tėtis ar mama. Vienišos mamos, vieniši tėčiai, seneliai, auginantys anūkus, bevaikės poros – tai šiandienos realybė ir tikrovė.

Partnerystės įstatymui likus Seimo darbų programoje - suvokimas, kad tai tik pradžia

Seimui vakar atmetus Agnės Širinskienės siūlymą išbraukti partnerystės įstatymą iš Seimo darbų programos, socialiniuose tinkluose pasipylė padėkos. Kita vertus - visi pripažįsta, jog tai tik sunkaus kelio pradžia.