Supras tik gėjai: Eurovizijos organizatoriai parodė išskirtinį dėmesį LGBTQ+ bendruomenei

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Supras tik gėjai: Eurovizijos organizatoriai parodė išskirtinį dėmesį LGBTQ+ bendruomenei

Št, 05/11/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiemet Eurovizijos organizatoriai iš ties pasistengė padėkoti LGBTQ+ bendruomenei už ištikimybę dainų konkursui. Tam buvo sukurti net keli pokštai, kurie buvo skirti būtent jai.

„Eurovizijos“ dainų konkurso vedėja Petra Mede puikiai žino, kas yra didžiausi Eurovizijos gerbėjai. Ketvirtadienį pusfinalio metu ji juokavo, kad visi „Eurovizijos“ fanai yra gėjai.

„Ir jei jūs savo namuose galite dainuoti visas šias dienas, tai jūs žinote, jūs esate tikti homosek... oi, Eurovizijos fanai“, - kalbėdama apie galybę nuostabių dainų sukurtų konkursui kalbėjo P. Mede.

Vis dėlto daugiausia reakcijų sulaukė pirmajame pusfinalyje surežisuotas ir kruopščiai parinktas juokelis, kurį gali suprasti tik gėjai ir biseksualūs vyrai.

Petra Mede pasiskolino kažkieno telefoną minioje, kad pademonstruotų oficialią „Eurovizijos“ programėlę. Bet staiga iš telefono pasipylė pyptelėjimai. Ir ne bet kokie – o Grindr žinučių.

„Tai yra Eurovizijos programėlė. Joje rasite tiek daug dalykų. Jūs galite pamatyti repeticijas, matome kas vyksta. Jūs taip pat galite gauti... (Grindr žinutės garsas). Kas tai buvo? (Grindr žinutės garsas). Aaaa... Aš nežinau kas tai? (Grindr žinutės garsas). Na, jūs galite rasti visą informaciją, kurios jums reikia (Grindr žinutės garsas).

Na. Jos ateina ir ateina. Kas tai? (Grindr žinutės garas) Na gerai, gražinu jūsų telefoną (Grindr žinutės garsas). Atrodo jūs leidžiate puikią savaitę čia Malmėje (Grindr žinutė garsas)“, - sakė vedėja.

Šis epizodas pasklido po visus socialinius tinklus ir jau tapo vienu iš Eurovizijos hitų. Į jį sureagavo ir pati pažinčių programėlė Grindr, kuri pateikė savo versiją kokias žinutes tuo metu gavo reportaže matomas vyras.