Ignas Vėgėlė: homoseksualiu galite tapti dėl LGBT propagandos

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ignas Vėgėlė: homoseksualiu galite tapti dėl LGBT propagandos

Pen, 05/03/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Turime atsiprašyti savo skaitytojų, nes vadovaujantis I. Vėgėlės logika, tikriausiai dalį jūsų pavertėme homoseksualiais. Kaip tai nutiko? Na mums irgi klausimas, bet pasirodo tai įmanoma – tiesiog kažkokiu mistiniu būdu įtikinti, kad jį/ją/juos seksualiai traukia tos pačios lyties žmogus.

Delfi.lt laidoje „Pagauk politiką“ Ignas Vėgėlė sulaukė klausimo: „Ar jūs manote, kad asmuo tampa homoseksualiu dėl LGBT propagandos?“.

Ir čia kandidatas į prezidentus atskleidė savo „erudiciją“, papasakodamas visai Lietuvai, kad homoseksualiu galima ne tik gimti, bet ir tapti.

„Manau, kad LGBT propaganda žaloja jaunus žmogų ir jeigu tai yra vystymosi tam tikrame periode, visko gali būt.

Yra daryta eilė tyrimų ir tų tyrimų atsakymai yra tokie, kad gali būti, kad dalis yra kurie iš prigimties tokie žmonės, dalis yra, kuriuos įtakoja aplinka“, - užtikrintai dėstė I. Vėgėlė.

Na nieko sau – va taip ima ta neegzistuojanti propaganda ir kažkaip įtikina ką žmogus turi jausti, ko nejausti, kas jį seksualiai traukia, ar netraukia. Tokia alchemija kvepia. Žodžiu panašiai kaip įtikinti, kad beždžionė yra žmogus. Bet tuo yra įsitikinęs pats kandidatas. Kas žino, gal iš patirties kalba žmogus. Gal patyrė tai jaunystėje.