Sulaikytas „Grindr“ vartotojas, kuris naudojo programėlė apiplėšimams organizuoti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sulaikytas „Grindr“ vartotojas, kuris naudojo programėlė apiplėšimams organizuoti

Ket, 01/04/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Tyrėjai padėkojo visuomenei už pagalbą valdžios institucijoms identifikuoti, surasti ir suimti įtariamąjį, kuris Grindr pasivadinęs Larry vardu organizavo apiplėšimus ir gėjų užpuolimus.

Clay apygardos šerifo biuras Floridoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, paskelbė sulaikęs 18 metų Adam Tyler Ayers, kuris kaltinamas trimis nusikaltimais. Tyrėjai teigia, kad susikūręs netikrą profilį programėlėje jis įviliodavo gėjus į nuošalias vietas ir apiplėšdavo, skelbia Advocate.

„Kai aukos atvykdavo, įtariamieji pasitelkę šaunamuoju ginklu reikalavo iš aukų grynųjų pinigų“, – socialinėje žiniasklaidoje paskelbė Clay apygardos šerifas. - „Dviejų įvykių metu įtariamieji privertė nukentėjusiuosius vykti iki bankomato ir iš savo sąskaitų išimti grynuosius pinigus bei pervesti pinigus į „Cash App“ sąskaitą. Visi šie incidentai įvyko vėlyvą vakarą / anksti ryte“.

Tyrėjams paskelbus užpuoliko nuotraukas ir paprašius visuomenės pagalbos – sureaguota buvo žaibiškai. Po paros vyras buvo sulaikytas.

„Mūsų bendruomenės pagalba detektyvai gavo daugybę informacijos apie ieškomo subjekto tapatybę. Tai padėjo mums identifikuoti įtariamąjį ir surasti bei jį suimti“, – sakė šerifė Michelle Cook.

Pastaraisiais metais „Grindr“ vis dažniau pasitelkiama išpuoliams vykdyti.