Konservatorių frakcijos seniūnė Seime pripažino, kad balsų civilinei sąjungai įteisinti trūksta

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Konservatorių frakcijos seniūnė Seime pripažino, kad balsų civilinei sąjungai įteisinti trūksta

Tre, 09/13/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vicepirmininkė ir partijos seniūnė Seime Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė duodama interviu Žinių radijui sako, kad civilinę sąjungą palaikančių ir nepalaikančių parlamentarų skaičius nepasikeitė. Taip ji pripažino, kad vis dar nėra daugumos, kuri leistų sprendimą priimti Seime.

„Tas santykis išlieka panašus“, - Žinių radijo „Dienos klausimo“ metu apie pritariančių ir nesipriešinančių projektui Seimo narių skaičių kalbėjo Seimo narė.

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė pridūrė, kad civilinės sąjungos projektas parlamente yra gerokai pakitęs - lyginant su pirmine versija. Tiesa, net tai negarantuoja jo sėkmės.

„Reikia pažymėti, kad ir dabartinis Civilinės sąjungos įstatymas yra kompromisinis, pakitęs ir kur kas švelnesnis nuo pirminio varianto, kuris buvo teiktas daugiau nei prieš dvejus metus. Tos diskusijos tebesitęsia ir visuomenėje, ir Seime.

Kad jis darbotvarkėje, aptarimuose yra, tai savaime suprantama, bet koks bus galutinis rezultatas – man sunku pasakyti, ypatingai kalbant apie tai, kad ir mūsų frakcijoje skirtingai balsuoja Seimo nariai dėl šio klausimo. Visada kartoju, tą ir dabar galiu pasakyti, kad pažeidžiamiem žmonėm, kurių teisės nėra užtikrinamos, turėtume pagelbėti“, – priminė konservatorė.