+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

9 patarimai gėjams ir biseksualiems vyrams, kurie ieško rimtų santykių

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

9 patarimai gėjams ir biseksualiems vyrams, kurie ieško rimtų santykių

Ant, 08/29/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Ne visiems gėjams ir biseksualiems vyrams pavyksta lengvai susirasti vaikiną su kuriuo galėtų užmegzti ilgalaikius santykius. Kai kurios paieškos užtrunka pakankamai ilgai ir kelia tokius klausimus: „ar su manimi kažkas negerai?“, „kodėl aš niekam neįdomus?“, arba „gal man lemta būti vienam?“ ir pan. Norime jums pateikti kelis paprastus patarimus, kurie gali padėti jums atrasti tą vienintelį.

Kiekvienas meilę atranda skirtingais būdais. Taip pat neverta savęs lyginti su kitais. Kai kurie žmonės ją patiria pakankamai anksti, kiti – ilgesniam laikui prabėgus, dar kiti – jau garbingo amžiaus. Todėl meilei niekada nėra per vėlu. Štai keli mūsų patarimai kaip palengvinti savo išrinktojo paieškas.

  • Sekso pažinčių programėles

Tikimybė, kad „Grindr“ ar „GayRomeo“ surasite savo antrąją pusę yra neįtikėtinai maža. Jei jau kurį laiką naudojotės programėlėmis ir jos jums nieko gero nedavė – kodėl tai reikėtų tęsti.

Rinkitės tai, kas nėra orientuota į sekso pažintis. Yra programėlių, kurios sukurtos bendrauti, diskutuoti. Naudokitės jomis ir ištrinkite iš savo telefono tas, kurios skirtos sekso pažintims.

  • Požiūris

Pirmiausia vienišiaus gyvenimą turite priimti kaip tai, kuo galite mėgautis. Neverta savęs ėsti ar gniuždyti. Džiaukitės tuo, ką šiuo metu turite. Jūs turite jaustis patogiai būdami savimi, jei norite patraukti kitų dėmesį. Tai gali skambėti paradoksaliai – bet tai tiesa. Sugniuždyti žmonės gal ir skatina užuojautą, bet kai kalbame apie meilę – mes mylime įdomius, savitus, šarmingus žmones.

  • Pažinkite save

Buvimas su savimi jums duoda laiko geriau save pažinti. Todėl nešvaistykite jo. Pabandykite suprasti kokiu partneriu norėtumėte būti, ko jūs tikitės iš savo būsimų santykių. Pabandykite nupiešti mintyse kokio žmogaus sau ieškote ir kodėl jums patinka vienos ar kitos jo savybės. Įvertinkite ar ne per daug norite, tikitės. Savo poreikių pažinimas yra kelias į suvokimą ko iš tiesų jūs ieškote.

  • Nenuleiskite rankų

Pabandėte ir nepavyko, vėl pabandėte – ir vėl tas pats. Ir ką? Nesėkmės yra tam, kad mes kažko išmoktume. Dažnai žmonės pasiduoda tuomet, kai jau netrukus jų laukia sėkmė. Nereikia nuleisti rankų.

  • Veiklos

Suraskite vietą, veiklą, užsiėmimą, kurio metu būtumėte tarp kitų žmonių. Tai ne tik leis jums prasiblaškyti, bet ir sutikti kitus, bendrauti ir megzti naujas pažintis. Beje, tokios veiklos buria tam tikrą bendrą interesą turinčius žmones – taigi jau savaime yra paprasčiau pradėti pokalbį net su pirmą kartą sutiktu žmogumi.

  • Svaigalai

Alkoholio ar narkotikų vartojimas tikrai nėra tai, kas sukelia susidomėjimą jumis. Priešingai. Jei norite rimtų santykių, turite rasti būdą kaip atsipalaiduoti nevartojant draudžiamų preparatų ar nepadauginant svaigalų.

  • Seksas

Tikimybė užmegzti ilgalaikius santykius gerokai padidėja, jei per pirmą pasimatymą jūs neužsiimate seksu. Realybė yra ta, kad jei viskas baigiasi lovoje – dažniausiai jūs jau daugiau nesusitiksite. Daugelis vaikinų praranda susidomėjimą partneriu kai jį užkariauja. Taigi kurkite santykį, kurio metu norėtųsi tęsti bendravimą.

  • Meilė

Ilgalaikių santykių ištroškę vyrai dažnai gerokai paskuba teigdami, kad ką nors myli. Pavyzdžiui, jūs su vaikinu bendraujate kelias savaites ir staiga imate teigti, kad jį mylite. Tikrai? Kaip galima mylėti kažką, ko iš esmės dar net nespėjote pažinti?

Turite būti budrūs ir gebėti įvertinti ar tai tikras jausmas jam, o gal tai tik jūsų troškimo kažką mylėti. Nepadarykite klaidos, kuri gali išgąsdinti jūsų partnerį. Leiskite jūsų meilei augti.

  • Laikas

Sukurti santykius su žmogumi užtrunka laiko. Nereikia niekur skubėti. Susikoncentruokite į save. Koks jūs norite būti šiuose santykiuose ir bandykite to siekti. Investuokite laiką į santykių stiprinimą, vienas kito pažinimą, supratimą, bendravimą. Meilė ateis savo laiku.