Žemaitaitis trans moterį prilygino arkliui

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Žemaitaitis trans moterį prilygino arkliui

Pen, 07/28/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Antisemitiniais pasisakymais garsėjantis Seimo narys Remigijus Žemaitaitis tęsia savo išpuolius socialiniame tinkle Facebook. Šį kartą jis Nyderlanduose grožio konkurse nugalėjusią moterį palygino su arkliu.

„Organizuoji Mis Olandija, Lietuvą, tai išimtinai moterims skirtas renginys, o šast arklys užlipa ant tribūnos ir sako aš moteris? Tik moteris kiek paturbinta, nupjauti vyriški organai, priklijuota krūtinė ir dar 100 operacijų, kad arklys būtu moterimi“, - Facebook rašo Remigijus Žemaitaitis.

Seimo narys teigia, kad Nyderlandų sprendimas žymi pasaulio išprotėjimą ir Vakarų vertybių degradaciją.

„Vakarų pasaulio vertybės tikrai eina stipriai žemyn. Gimsti vyru, supranti, kad dėl gamtoje atsirandančių nukrypimų, esi moteris, nors turi visus vyriškus organus. Esi ne tik vyras, bet ir fiziniai parametrai vyriški. Kiekvieno žmogaus teisė rinktis kuo jis nori būti, dėl manęs nors ir arkliu, šunimi ar asilu“, - rašo parlamentaras.

Šis R. Žemaitaičio išpuolis prieš translyčius žmones yra antras per labai trumpą laiką. Neseniai dainininkas V. Baumila teigė, kad trans moterys iš tiesų yra vyrai.

„Šios viešos diskusijos rodo viešų asmenų temos neišmanymą ir atkartoja tai, kad vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose – kai puolimas prieš trans žmones tampa politinių dividendų ir žinomumo palaikymo dalimi“, - sako GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas.

zemaitaitis