Vyras Turkijoje įkalintas 20 dienų tik todėl, kad „atrodė kaip gėjus“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras Turkijoje įkalintas 20 dienų tik todėl, kad „atrodė kaip gėjus“

Pir, 07/24/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Birželio 25 d. Miguelio Alvaro atostogos Turkijoje pasisuko netikėta linkme. Jis policijos pareigūnų paklausė kelio ir netrukus buvo sulaikytas.

„Jie sugriebė mane už rankų ir aš bandžiau išsilaisvinti. Vienas iš jų trenkė man į šonkaulius, pristūmė prie furgono, trenkė į petį, kuris pradėjo kraujuoti“, – LBC pasakojo jis.

Pasak vaikino, jis policijos furgone jis buvo laikomas 13 valandų. Vyras teigia, kad paklausus kodėl buvo suimtas - atsakymas buvo paprastas, nes jis atrodo kaip gėjus. Tuo metu Stambule vyko nesankcionuotos LGBTQ+ eitynės.

Portugalas teigia, kad jo nuomone policijai buvo nurodyta kiek žmonių jie turi suimti eitynių metu. Jam pasipainiojus kelyje - pareigūnai suėmė ir jį.

„Jie manė, kad dalyvausiu neteisėtoje LGBTI+ eitynėse, kurios turėjo vyki netoliese, nes aš atrodžiau kaip gėjus“, – sakė jis. - „Aš atsidūriau netinkamoje vietoje netinkamu laiku“.

Miguel Alvaro. Picture: Instagram

Miguel Alvaro. Nuotr.: Instagram

 

Po ilgų valandų laukimo jis buvo nuvežtas į policijos nuovadą. Vėliau vaikinas perkeltas į imigracijos centrą, kuriame, jo teigimu, ant paklodžių ropojo lervos, o kaliniai jam grasino susidorojimu.

Miguel Alvaro teigė, kad čia esantiems žmonėms beveik neduodavo vandens, būdamas kalėjime jis negalėjo miegoti, nes bijojo būti užpultas.

Liepos pradžioje jam pavyko paskambinti savo tėčiui, kuris paprašė Portugalijos ambasados pagalbos. Po 20 dienų, liepos 12 d., jis pagaliau buvo paleistas.

Vaikinas PinkNews teigė, kad šis įvykis jį sugniuždė ir išsekino. „Negaliu patikėti, kad tai atsitiko man. Meldžiu, kad būtų įvykdytas teisingumas“, - teigė jis.

Autokrato R. T. Erdoğano valdoma Turkija imasi vis griežtesnių priemonių susidorodama su LGBTQ+ žmonėmis. LGBTQ+ eitynės draudžiamos nuo 2015 metų.