Aktorė K. Winslet: Kai filmų apie lytines mažumas bus daugiau, jų nebelaikysime nesveikais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Aktorė K. Winslet: Kai filmų apie lytines mažumas bus daugiau, jų nebelaikysime nesveikais

Ant, 01/25/2022 - 08:07
Kategorija:
0 komentarų

„Sekso scenos mane pakeitė kaip aktorę“, – sakė „Oskaro“ laureatė Kate Winslet (46 m.) apie savo vaidmenį filme „Amonitas“ („Ammonite“). Jame aktorė nusifilmavo aistringoje meilės scenoje su moterimi.

– „Amonite“ jūsų scenos su S.Ronan labai aistringos.

– Šios scenos mane pakeitė kaip aktorę. Ir anksčiau esu vaidinusi lytinių mažumų atstoves, bet ne taip tiksliai, kaip filme „Amonitas“. Pirmiausia šiose sekso scenose jaučiau dviejų personažų santykių darną, jų emocinės būsenos pusiausvyrą, o tai man suteikė pasitikėjimo savimi. Po šio filmo esu kritiškesnė sau ir vaidindama intymiose scenose siekiu, kad jos būtų kuo tikroviškesnės. Anksčiau neabejojau dėl kai kurių savo išankstinių nuostatų. Dabar supratau, kad jos buvo klaidingos.

– 30 metų dirbate Holivude. Nepaisant to, „Amonitas“ suteikė naujos patirties?

– Taip, tikrai sužinojau kai ką daugiau. Juk gyvenu tam, kad mokyčiausi. Mes visi nuolat mokomės, o tai daro teigiamą įtaką mūsų kalbai, mąstysenai. Tokiu būdu visuomenė tobulėja.

– Manote, kad aktoriai visuomenei turi rodyti pavyzdį?

– Taip. Tikiuosi, kad šiuo atveju gali būti naudingas ir filmo „Amonitas“ kūrėjų indėlis, pirmiausia dėl požiūrio į lytines mažumas. Žinoma, kol požiūris į kitokius žmones pasikeis, turės praeiti nemažai laiko. Bet šiuo keliu galime žengti be baimės ar dvejonių. Kai filmų apie lytines mažumas bus daugiau, jų nebelaikysime nesveikais ar ypatingais, o tiesiog normaliais.

– Turite du sūnus ir dukterį. Ar su jais kalbatės apie meilę?

– Man atrodo, pirmiausia svarbu su savo vaikais kalbėti apie tai, kokiame pasaulyje norime gyventi. Puiku, kad kartais prisimename, jog skiriamės ne tik išvaizda, bet ir skirtingai mylime. Auklėdami turime būti atviri ir sąžiningi.

– Tai reiškia – atvirai kalbėtis ir apie lytines mažumas?

– Žinoma! Mes su vyru turime kelis draugus, kurie priklauso lytinėms mažumoms. Ši tema man labai svarbi.

Daugiau Lrytas.