+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Vyras sekso metu išgirdo „spragtelėjimą“. Atsidūrė ligoninėje dėl „trigubo varpos lūžio“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras sekso metu išgirdo „spragtelėjimą“. Atsidūrė ligoninėje dėl „trigubo varpos lūžio“

Ant, 06/06/2023 - 18:50
Kategorija:
0 komentarų

Vyras iš Tanzanijos buvo priverstas vykti į ligoninę po to, kai sekso metu su savo partnere išgirdo „spragtelėjimą“.

Šis garsas kilo tuomet, „kai varpa išslydo“ ir atsitrenkė į moters kūną, „kai jis bandė jį vėl įkišti“, rašoma medikų straipsnyje „International Journal of Surgery Case Reports“. Vyras nusprendė vykti į priimamąjį, praneša Nypost. Vyrui atvykus į ligoninę, jo varpa jau buvo ištinusi, skausminga ir kraujavo.

Varpos lūžiu vadinamas audinių pažeidimas ar plyšimas. Magnetinio rezonanso tomografija atskleidė, kad vyras susižeidė varpą trijose vietose. Vienas iš plyšimų ėjo per šlapkę. Ja iš varpos pasišalina sperma ir šlapimas.

Foto

Varpos lūžiai ilgą laiką buvo fiksuojami retai. Daugelis vyrų dėl nesunkių traumų nesikreipdavo į medikus. Tiesa, pastaraisiais metais tokių traumų daugėja. Medikai spėja, kad varpos lūžių padažnėjimas gali būti susijęs su vaistų, gerinančių potenciją, dažnesniu naudojimu. Varpai sustandėjus daugiau nei paprastai, lengviau ją traumuoti.

Brazilijoje atliktas tyrimas taip pat atskleidė, kad rizikingiausia sekso padėtis, kuri gali sukelti varpos lūžį, yra tuomet, kai partnerė yra viršuje. Antroje vietoje buvo seksas šuniuko poza.

Lūžus varpai dažnai pasigirsta spragtelėjimas ar trakštelėjimas, prasideda kraujavimas, staigus erekcijos praradimas ir stiprus skausmas. Pažeistas penis patinsta, būna purpurinės ar mėlynos spalvos.

Gydytojai perspėja, kad varpos lūžis neturėtų būti ignoruojamas, nes jis gali sukelti erekcijos sutrikimus, apsunkinti šlapimo pasišalinimą ar sukelti rimtesnes pasekmes.

Vyrui iš Tanzanijos buvo skubiai atlikta penio operacija. Po trijų dienų jis buvo išleistas gydytis namuose. Dar tris savaites jis turėjo būti su kateteriu šlapkėje.

„Jis apsilankė klinikoje po šešių mėnesių po operacijos, kur jis pranešė, kad atnaujino savo seksualinį gyvenimą be jokių sunkumų, o varpa atrodė gerai“, – pranešė gydytojai.