Patarimai vienišiams kaip išgyventi Valentino dieną

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Patarimai vienišiams kaip išgyventi Valentino dieną

Ant, 02/14/2023 - 10:30
Kategorija:
0 komentarų

Akivaizdu, kad pasaulyje gausu vienišų žmonių. Valentino diena daugelyje šalių išnaudojama kaip priemonė priminti, kad turime parodyti meilę savo antrajai pusei - o jei jos ar jo nėra? Pateikiame kelias idėjas kaip atsispirti spaudimui ir nesijausti vienišiems.

Vienas - nereiškia vienišas. Todėl tiems, kas nejaučia vienišumo dėl to, kad dar nerado, o gal ir neieško meilės - šis straipsnis tikrai ne jums. Vis dėlto, jei žinote, kad Valentino diena sukels jums liūdesį - apačioje rasite kelis paprastus receptus kaip to išvengti.

Bet pirmiausia apie tai, ko geriau nedaryti. Neužsidarykite namuose. Jei galvojate, kad buvimas su saldainių dėžė ar ledais yra geriausias jūsų draugas ir viską suvalgius vienišumas praeis - vargu ar taip nutiks. Gali būti, kad dar ir pradėsite save graužti dėl suvartoto per didelio kalorijų kiekio.

Valentino dieną patartina užmiršti ir pažinčių programėles. Naršymas tik dar labiau nukreips jūsų mintis būtent ten, kur jūs nenorite. Padarykite pauzę.

  • Veikla

Mus rečiau užklumpa liūdesys kai mes ką nors veikiame. Tiems, kas nori atsipalaiduoti - gali išbandyti SPA ar masažus. Eikite sportuoti, bėgioti ar tiesiog paplaukioti baseine - visa tai atitraukia mintis ir leidžia susikoncentruoti į konkrečią veiklą. Būkite Valentinu sau.

Jei nesinori sportuoti - galite susitikti su draugais, kažką veikti kompanijoje - juk tarp įdomių žmonių laikas pralekia akimirksniu.

Gera knyga, filmų žiūrėjimas, net dėlionė - tinka tuomet, kai neturite galimybės kažkur išeiti. Tai nėra patys geriausi sprendimai, jei tai vis tiek darysite namuose vienas, bet vis šioks toks būdas nukreipti mintis kitur.

  • Artimieji

Viena iš galimybių - tiesiog susitikti su tėvais. Pabūkite kartu, pavakarieniaukite - net jei susipyksite, ko tikrai nelinkime, nebus kada galvoti apie save.

Turite artimųjų, kuriuos seniai matėte. Valentino diena puiki proga juos aplankyti ir pasakyti, kad juos mylite. Praleiskite su jais dieną. Tai gali būti puikus laikas ne tik jums, bet ir jūsų mylimiausiems žmonėms.

  • Tvarkymasis

Veiksmingas būdas nukreipti energiją. Ilgai ruošėtės pertvarkyti visas savo spintas, atsikratyti nereikalingų daiktų, o gal jau sunkiai užsidaro jūsų sandėliuko durys - na ką, Valentino diena puikiai tiks visa tai išsikuopti. Kai tai įveiksite - tikrai galėsite didžiuotis savimi.

  • Miegas

Jei jaučiate, kad ateina nerimas ar liūdesys - pats veiksmingiausias būdas tai sustabdyti - anksti nueiti miegoti. Ryte jau bus kita diena. O pailsėję - tikrai jausitės puikiai.