Princas Haris knygoje pasidalino ir istorijomis apie savo penį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Princas Haris knygoje pasidalino ir istorijomis apie savo penį

Tre, 01/11/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Vakar pasaulį išvydusioje prisiminimų knygoje „Atsarginis“ princas Haris atskleidė detalių ir apie savo penį.  

Pirmiausia knygoje aprašoma istorija apie Hario penio apipjaustymą, rašo Starobserver. Jungtinėje Karalystė iki šiol gajus gandas, kad visi Vindzoro rūmų vyrai yra apipjaustomi, kai jie yra kūdikiai. Tačiau kai atėjo laikas Hariui ir Viljamui būti apipjaustytiems, princesė Diana to neleido.

„Mano penis buvo viešas svarstymų objektas“, - knygoje sako Haris. Čia pat jis paneigė gandus, kad neva jo mama uždraudusi atlikti apipjaustymą.

„Mano penis buvo viešas svarstymų objektas ir tiesą sakant, tam tikras visuomenės smalsumo šaltinis. Spauda apie tai daug rašė. Knygose ir laikraščiuose (net „The New York Times“) buvo daugybė istorijų apie tai, kad Viljamas ir aš nebuvome apipjaustyti“, - teigia Haris. - „Visi sakė, kad mama buvo tai uždraudusi, ir nors visiškai tiesa, kad tikimybė nušalti penį yra daug didesnė tikimybė, jei nesate apipjaustytas, visos šios istorijos buvo klaidingos“.

Tuomet jis papasakojo kaip nušalo savo penį kelionės į Antarktidą metu, prieš pat Viljamo vestuves.

„Vakarienė prieš vestuves buvo maloni, linksma, nepaisant to, kad Viljamas akivaizdžiai kentėjo nuo jaunikiui būdingo nervingumo. (....) Pasidalinau su kompaniją istorijomis apie ašigalį. Tėtis labai domėjosi ir užjautė, kad jaučiu diskomfortą dėl mano nušalusių ausų ir skruostų, todėl stengiausi nepersistengti ir nepapasakojau jam kas nutiko peniui“, - rašo Haris. - „Grįžęs namo, buvau pasibaisėjęs, kai pamačiau, kaip mano apatinės vietos buvo paveiktos, nors ausys ir skruostai jau gijo, o mažylis ne“.