Keturių vaikų mama iš Tenesio: niekas prie manęs nepriekabiavo LGBTQ+ pasirodyme, o bažnyčioje net du kartus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Keturių vaikų mama iš Tenesio: niekas prie manęs nepriekabiavo LGBTQ+ pasirodyme, o bažnyčioje net du kartus

Sek, 11/06/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinių Amerikos Valstijų Maury apygardos patikėtinių tarybos posėdžio metu keturių vaikų mama ėmėsi ginti LGBTQ+ bendruomenę. Moters kalba buvo paskelbta socialiniame tinkle ir peržiūrėta jau kelis milijonus kartų.

Jessee Graham atsistojo kalbėjo apie neseniai pasitraukusį viešosios bibliotekos direktorių. Jis buvo priverstas išeiti iš darbo, nes buvo užsipultas dėl bibliotekoje surengtos LGBTQ+ eitynių parodos, taip pat knygų, kuriose aptariamas seksualumas pristatymo.

„Šie žmonės visą laiką buvo su mumis, ir mes niekada neturėjome su tuo problemų“, – sako ji, rodydama LGBTQ+ rėmėjų minią.

„Prie manęs niekada nieks seksualiai nepriekabiavo per Drag šou, bet du kartus tai nutiko bažnyčioje“, – vaizdo įraše sako mama. – „Vyrai bažnyčioje man pasakė, kad dėl to kalta aš pati“.

Ji taip pat kreipėsi į Maury apygardos komisarą Aaroną Millerį. Jis „atsikraustė iš kitos vietos, kad atvyktų čia ir pasakytų, kad bendruomenė, kurią mylime, su kuria esame susiję, draugaujame – jie auklėja mūsų vaikus, mes dirbame su jais – kad jie yra pavojingi!“.

 „Jie niekam nieko nepadarė“, - sako moteris. - „Man labai nusibodo klausytis šio netikro pamaldaus mėšlo, kad krikščionybė yra priežastis: „Turime apsaugoti vaikus“. Jėzus nėjo ir nesmerkė žmonių! Jis niekada nevaikščiojo į jokią vietą, neliejo neapykantos ir melo, nekvietė visiškai sunaikinti žmonių grupę, kuri tiesiog nori egzistuoti“.

„Man labai nusibodo šie balti krikščionys vyrai, kurie jau yra maisto grandinės viršūnėje ir elgiasi taip, lyg kas nors siekia būti su jais“, - rėžė ji. – „Jie tiesiog nori egzistuoti, Aaronai – taikiai! Palik juos ramybėje!“.