Rusija skelbia karą Peppa Pig „propagandai“ (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rusija skelbia karą Peppa Pig „propagandai“ (video)

Pir, 10/24/2022 - 16:42
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos politikams išmonės nukreipti visuomenės dėmesį nuo jų šalies vykdomo karo Ukrainoje tikrai netrūksta. Štai vienas parlamentaras prabilo, kad populiarus animacinis filmas Peppa Pig yra „karo įrankis“, keliantis grėsmę šalies „tradicinėms vertybėms“.

Rusijos parlamentaras Aleksandras Khinšteinas teigė, kad tokie animaciniai serialai kaip „Peppa Pig“ ir „South Park“ yra „hibridinio karo įrankis“, nes jose vaizduojamos LGBTQ+ temos, skelbia GayTimes.

Video įraše, kurį socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino BBC atstovas Francisas Scarras, politikas pareiškė, kad „tradicines vertybes“ būtina saugoti.

„Turime apsaugoti savo visuomenę ir vaikus. Leiskite man labai greitai pademonstruoti, kokia propaganda jau vykdoma prieš mūsų visuomenę“, – pridūrė jis.

Tuomet jis parodė iškarpas iš „Call Me By Your Name“, „South Park“ ir „Peppa Pig“.

„Viename epizode“, – aiškina politikas, – „baltoji meška piešia savo šeimą ir sako: „Gyvenu su savo mamyte ir kita mamyte“.

Šis parlamentaro video pasirodė būtent tuo metu, kai Rusijoje svarstomas pasiūlymas išplėsti taip vadinamo „LGBTQ+ propagandos“ įstatymo taikymo ribas ir uždrausti pateikti bet kokią informaciją apie seksualines mažumas net suaugusiems.

Neseniai V. Putinas taip pat piktinosi neva Rusijai brukamomis vertybėmis ir taip teisino šalies veiksmus Ukrainoje.