+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

„Putės skonio“ čipsai suglumino žmones. Idėja nėra nauja

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Putės skonio“ čipsai suglumino žmones. Idėja nėra nauja

Št, 09/10/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Chazz neseniai internetinėje parduotuvėje pradėjo prekiauti „Putės skonio“ čipsais. Reklamai pasklidus socialiniuose tinkluose žmonės ėmė klausti - kokių dar skonių būtų galima sugalvoti. Tiesa, makšties skonio maisto produktai nėra naujiena.

2018 metų liepos pabaigoje Varšuvos alaus darykla „Yoni“ vartotojams pristatė makšties skonio alų. „Įsivaizduokite savo svajonių moterį, savo troškimų objektą“, – tuomet buvo rašoma alaus svetainėje. - „Jos žavesys, jausmingumas, aistra... Išbandykite jos skonį, pajuskite jos kvapą, išgirskite jos balsą...“.

alus

Tiesa ši reklamos kampanija susilaukė nemažai kritikos. Nemaža dalis lenkų sakė, kad sumokėtų, kad tik tokio alaus neišvystų parduotuvių lentynose. Juo labiau, kad alaus gamyboje naudota pieno rūgšties bakterija iš tiesų buvo paimta iš moters makšties.

Lietuvoje Chazz reklaminė kampanija grindžiama vis retėjančiu mylėjimųsi. „Neįtikėtinai skamba tai, kad kažkas renkasi laiką socialiniuose tinkluose, nei gyvą bendravimą, ėjimą į pasimatymus ir tikrą mylėjimąsi“, - rašoma reklamoje. - „Taip mums gimė idėja sukurti pačius tikriausius „Putės skonio“ traškučius: juos padovanojus antrai pusei, būtų aiškus kvietimas sulaužyti visus barjerus, kalbėti apie seksą, pradėti mylėtis ir pralenkti savo tėvus!“.

Tiesa, vaginos skonio maistas ne toks paplitęs kaip patiekalai iš tikrų penių. Štai Pelino restoranas "Guo-li-zhuang“ siūlo paragauti įvairių gyvūnų penių. Juos galima čia užsisakyti kaip atskirtus patiekalus ar pabandyti rinkinį. Pastarąjį sudaro šešių gyvūnų peniai ir keturių gyvūnų sėklidės. Viskas verdama vištienos sultinyje.

Peniai

O ką kalbėti apie penio formos naudojimą. Parduotuvėse galima nusipirkti beveik visko - formelių ledui, šiaudelių, kepimo formų ir t.t. Tiesa, ne visuomet reklaminės kampanijos naudojant genitalijas pasiteisina.

Gegužę Tailande įsikūręs gėrimų baras pasiūlė plastikines talpas su penio formos maišeliais. Po kelių dienų jų nuotraukų apskelbimo socialiniame tinkle Facebook savininkai puolė atsiprašinėti ir maišelius pakeitė.

Maišeliai