Paradoksai: politikas balsavo prieš tos pačios lyties santuokų apsaugą, o tada dalyvavo savo gėjaus sūnaus vestuvėse

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paradoksai: politikas balsavo prieš tos pačios lyties santuokų apsaugą, o tada dalyvavo savo gėjaus sūnaus vestuvėse

Tre, 07/27/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Respublikonų partijos įstatymų leidėjas dalyvavo savo gėjaus sūnaus vestuvėse praėjus vos trims dienoms po to, kai Atstovų Rūmuose balsavo prieš įstatymo projektą, kuriuo būtų įtvirtinta federalinė apsauga tos pačios lyties asmenų santuokoms.

Respublikono Glenn Thompson sūnus gėjus NBC News patvirtino, kad penktadienį „susituokė su [savo] gyvenimo meile“ ir kad jo „tėvas buvo ten“.

„Kongresmenas ir ponia Thompson buvo sužavėti galėdami dalyvauti ir švęsti savo sūnaus santuoką penktadienio vakarą, kai jis pradėjo šį naują gyvenimo skyrių“, – elektroniniame laiške rašė politiko sekretorius Maddisona Stone ir pridūrė, kad Thompson „labai džiaugiasi“ sveikindami savo naująjį sūnų „savo šeimoje“.

Praėjusią savaitę vietiniam laikraščiui „Center Daily“ skirtame elektroniniame laiške politikas intencijas apsaugoti tos pačios lyties santuokas vadino „ne kas kita, kaip rinkimų metų Kongreso demokratų organizuojamu triuku, kurie nesugebėjo kovoti su istorine infliacija ir nekontroliuojamomis degalų, prekių parduotuvėse kainomis“.

Glenn Thompson buvo vienas iš 157 Atstovų rūmų respublikonų antradienį balsavusių prieš minėto įstatymo projektą.

Pagarbos santuokai įstatymą dabar svarsto Senatas, kur 10 respublikonų turėtų prisijungti prie visų 50 demokratų, kad įstatymas būtų priimtas. Vienas respublikonų senatorių, jau patvirtino palaikysiantis įstatymą. Rob Portman iš Ohajo dar 2013 metais pareiškė remiantis tos pačios lyties asmenų santuokas, kai jo sūnus atskleidė esantis gėjus.

Pagal apklausas, 71% amerikiečių, įskaitant daugumą respublikonų, remia tos pačios lyties asmenų santuokas. Tiesa Respublikonų priimtuose pozicijose yra gausu nuorodų, kad santuoka yra sudaroma tik tarp vyro ir moters.