Švedijos ir Danijos diplomatai Lietuvoje išreiškė tvirtą paramą kovoje už LGBTQ+ teises

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Švedijos ir Danijos diplomatai Lietuvoje išreiškė tvirtą paramą kovoje už LGBTQ+ teises

Št, 05/14/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Ketvirtadienio vakarą Švedijos ambasadoje Lietuvoje vyko priėmimas. Jo metu pasisakę tiek šios šalies, tiek Kanados atstovai išreiškė paramą lygiateisiškumo siekiams, o svečiai pozavo ir fotografavosi prie sienelės ant kurios puikavosi užrašas "Laikas partnerystei". 

„Švedijos vyriausybė yra pasiryžusi remti ir ginti LGBTIQ teises tiek namuose, tiek mūsų užsienio politikoje. Reiškiame savo tvirtą įsipareigojimą siekti lygybės visiems, kad visi žmonės turėtų galimybę vienodai naudotis savo žmogaus teisėmis be diskriminacijos“, – priėmime, skirtame artėjančiai Tarptautinei dienai prieš homofobiją, teigė Švedijos ambasados pirmoji sekretorė Tove Skagerwall.

„Visi mes – vyriausybės ir pavieniai piliečiai – turime prisidėti, kad LGBTIQ bendruomenės nariai jaustų saugumą ir aplinkos palaikymą, taip pat galėtų visapusiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Tik pasirinkę įtrauktį vietoj netolerancijos, galime kovoti su stigma, padėti pašalinti kliūtis ir užtikrinti, kad kiekvienas LGBTIQ asmuo turėtų galimybę būti savimi“, – sakė laikinasis Kanados reikalų patikėtinis Lietuvoje Richard Martin-Nielsen.