+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Tyrimas: Europos vyrai labiau nei amerikiečiai linkę paklusti intymių santykių metu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tyrimas: Europos vyrai labiau nei amerikiečiai linkę paklusti intymių santykių metu

Sek, 05/26/2024 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai paskelbtos apklausos duomenys rodo, kad europiečiai vyrai labiau linkę paklusti ir vykdyti savo parnerių nurodymus intymių santykių metu nei amerikiečiai.

Praėjusių metų kovą fetišo svetainė „Clips4Sale“ apklausė 8500 lankytojų, kad išsiaiškintų kaip Europoje ir Amerikoje paplitęs paklusnumas sekso žaidimų metų. Tyrimas atskleidė, kad 43% Europos moterų teikia pirmenybę dominuojančiam vaidmeniui. Palyginus su amerikietėms tai dvigubai didesni skaičiai. Jungtinėse Amerikos Valstijose dominuoti sutiktų tik 21% moterų.

Tiesa, amerikiečiai vyrai dažniau linkę užimti tokį vaidmenį, kurio nori partneriai. Jie bet kada yra pasirengę prisitaikyti priklausomai nuo situacijos.

Svetainė paprašė tūkstančių platformos lankytojų atsakyti į klausimus apie savo tapatybę, seksualinę praktiką ir bei fetišo naudojimą. Pasirodo, kad šioje srityje dauguma žmonių yra panašūs, nepriklausomai kur jie gyvena – ar Šiaurės Amerikos žemyne, ar Europoje. Vienintelis skirtumas būtent buvo dėl noro dominuoti ar paklusti.

Beveik 50 proc. Europiečių labiau linksta paklusti savo partneriams. Tokių vyrų Jungtinėse Amerikos valstijose buvo tik šiek tiek daugiau nei trisdešimt procentų. Amerikietės taip pat nelinksta dominuoti seksualiniuose žaidimuose – tai norinčių daryti yra tik šiek tiek virš dvidešimt procentų.

a