Gėjus tėtis: „Stella ir Mia nėra tik mano vaikai, jie yra mano pasaulio centras“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjus tėtis: „Stella ir Mia nėra tik mano vaikai, jie yra mano pasaulio centras“

Ant, 04/09/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Joseph Tito, sėkmingas prodiuseris ir režisierius, mėgavosi kelionėmis po pasaulį ir lankėsi vakarėliuose, bet sulaukęs trisdešimties pajuto, kad kažko jam gyvenime labai trūksta. Netrukus jis rado atsakymą - tai šeima. Vyro tuometiniam parneriui turėti vaikų nesinorėjo, todėl Joseph nusprendė to siekti vienas.

„Aš būčiau kambaryje, pilname žmonių, bet jaučiausi visiškai vienas“, – rašė jis esė „Newsweek“. - „Tai skamba kaip klišė, bet tai buvo mano realybė“

Vyras galiausiai suprato ko jam trūksta - šeimos ir vaikų, rašo lgbtqnation.com. Deja jo tuometinis parneris tokių pat siekių neturėjo. Pora išsiskyrė ir Joseph pradėjo ieškoti surogatinės motinos.

„Surogacijos įkainiai nuo Kanados iki JAV ir visame pasaulyje buvo mažų mažiausiai stulbinantys“, - teigė vyras pasidomėjęs kiek tokios paslaugos kainuoja. Tuomet jis, nepaisant rizikų, pradėjo paslaugų ieškoti Kenijoje.

Pradžioje buvo keli nesėkmingi bandymai perkelti embrionus, tačiau 2018 metų balandį vyras gavo el. pašto laišką, kuriame pranešta, jog viskas pavyko. Po kelių savaičių gydytojai informavo, jog Joseph sulauks dvynių.

Dvynukės Stella ir Mia atnešė į Joseph gyvenimą begalinį džiaugsmą. „Kiekviena diena su jomis yra naujas nuotykis“, – rašė jis. – „Jų juokas ir šnekinimas pripildo mūsų namus šilumos ir gyvybingumo; to negalėjau įsivaizduoti prieš tapdamas tėvu“.

Jis tęsė: „Savo vaikams sukūriau mažą pasaulį, kad jie žinotų, kad yra besąlygiškai mylimi, jais be galo rūpinamasi“. Joseph Tito ir toliau pasiryžęs „vesti jas gyvenimu, ugdyti jų talentus ir diegti gerumo, pagarbos ir smalsumo jausmą“.

„Jų gerovė ir laimė yra mano svarbiausi prioritetai“, – sakė jis. - „Stella ir Mia yra ne tik mano vaikai, jie yra mano pasaulio centras, mano didžiausios meilės šaltinis ir daugelio mano minčių bei veiksmų įkvėpimas“.

Vyras teigia, kad jo vaikai atnešė į jo „gyvenimą naujos gelmės ir prasmės“ ir jis nekantrauja „pamatyti, kas jų laukia ateityje“.