Girta moteris skrydžio metu išplūdo gėjų palydovą, pavadino jį „dešra“. Teismas skyrė bausmę

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Girta moteris skrydžio metu išplūdo gėjų palydovą, pavadino jį „dešra“. Teismas skyrė bausmę

Pir, 02/26/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Homofobinis incidentas įvyko pernai metų spalį aviakompanijos TUI skrydžio iš Almerijos į Mančesterį metu. Įvykis tapo viešas po to, kai jį nagrinėjo teismas ir paskyrė moteriai bausmę.

32-ejų Kesley Hughes kelionė į Mančesterį lėktuvo įgūlai tapo tikru išbandymu, rašo „Metro“. Prieš pakylant moteris atsisakė oro linijų darbuotojų prašymą nutraukti FaceTime skambutį ir pavadino tokį reikalavimą  „juokingu“. Vėliau jos buvo paprašyta prisisegti saugos diržą skrydžio metu.

„Negaliu prisisegti, esu stora“, – moters atsakymą įgūlos nariams citavo baudžiamuosius kaltinimus pateikęs Nick Roxborough.

Maža to, moteris atsidarė putojančio vyno butelį ir ėmė iš jo gerti. Jis buvo konfiskuotas, o tai Kesley dar labiau įsiutino. Lėktuvui ruošiantis pakilti, ji pradėjo rėkti ir šaukti, svaidėsi darbuotojus menkinančiais keiksmažodžiais, taip pat ir homofobiniais. Pastarieji buvo nukreipti į vieną įgulos narį.

Teisme liudyta, kad vyrą jį apšaukė „dešra“ ir parodė „sulenktos rankos“ gestą. Lėktuvui nusileidus, moteris skrydžio palydovą pavadino „pyd**u“. Oro uoste ją sulaikė policija, praneša „Lancs Live“.

Kalbėdamas apie homofobinį incidentą, nukentėjęs vyras teisme sakė: „Daug metų dirbu savo darbą. Šis incidentas buvo pati blogiausia situacija, su kuria aš kada nors susidūriau. Jaučiausi įbaugintas“.

Išklausęs visų liudininkų teisėjas Stephen Davies kreipėsi į Kesley Hughes: „Jūs nepaisėte piloto nurodymų naudotis telefonu ir prisisegti saugos diržą. Įžeidinėjote žodžiais ir savo elgesiu personalo narį, kuris, jūsų manymu, yra gėjus. Jūsų elgesys buvo toks blogas, kad orlaivio darbuotojai svarstė galimybę nukreipti skrydį arba jus sulaikyti. Visiems pasisekė, kad to pavyko išvengti ir skrydis įvyko“.

Moteriai buvo skirta keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymas atidėtas metams. Ji turės 60 valandų dirbti nemokamą darbą, 20 dienų praleisti reabilitacijoje ir dalyvauti 90 dienų gydymo nuo alkoholio programoje.