Krikščionys vėl protestuoja prieš „Disney“. Šį kartą neįtiko animacinis filmas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Krikščionys vėl protestuoja prieš „Disney“. Šį kartą neįtiko animacinis filmas

Ket, 01/19/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Religinė dešiniųjų grupė „Vienas milijonas mamų“ ir vėl užsipuolė “Disney”. To priežastis - animacinis filmas „Firebuds“. 

Šis animacinis filmukas pasakoja apie jaunus gelbėtojus ir jų kalbančias transporto priemones, skelbia LGBTQnation. O pasipiktinimą sukėlė tai, kad vienas iš veikėjų turi dvi mamas.  

Monica Cole, vienintelė “Vienas milijonas mamų” darbuotoja parašė laišką, kuriame įspėjo apie tokios animacijos keliamus pavojus. 

“Daugelis tėvų jau sužinojo, kad „Disney Junior“ nebėra saugus žiūrėti mažiems vaikams. Dabar „Disney“ animacinis serialas „Firebuds“ įtraukė tos pačios lyties porą. Viena iš pagrindinių veikėjų Violeta Vega-Vaughn šeimoje turi dvi mamas”, - rašoma laiške, kuriuo siekiama sukelti visuomenės pasipiktinimą. 

Tai ne pirmas kartas, kai tos pačios lyties pora pasirodo „Disney Junior“ kanale.  

Organizacija “Vienas milijonas mamų”, kuri atsisako pateikti duomenis kiek iš tiesų ir ar išvis turi narių, nuolatos rengia ir platina homofobišką informaciją. Grupė taip pat paskelbė peticiją savo svetainėje, kurioje vartotojai gali pasižadėti, kad vengs remti šią įmonę dėl nepriimtino animacinio filmo.