Šimtai žmonių susirinko apsaugoti Drag Queen reginį nuo kraštutinių dešiniųjų atakų (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šimtai žmonių susirinko apsaugoti Drag Queen reginį nuo kraštutinių dešiniųjų atakų (video)

Ket, 08/25/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Rugpjūčio 23 d. apie 300 žmonių šalia Oksfordšyro apygardos bibliotekos susirinko apsaugoti Drag Queen renginį nuo žiaurių išpuolių, praneša PinkNews. Čia knygų skaitymą vaikams rengė  Aida H Dee.

Jau kurį laiką renginius „Drag karalienės istorijų valanda“, kurių metu vaikams, prižiūrint tėvams knygas interaktyviai skaito Drag karalienė Aida H Dee, užpuldinėja kraštutinių dešiniųjų pažiūrų atstovai. Jie grasina susidorojimu renginio organizatoriams, užima sales ir neleidžia į jas patekti vaikams, gąsdina renginio vedėją ir vaikus, bei protestuoja.

Anot BBC, protestus socialinėje žiniasklaidoje suplanavo įvairios grupės, kurios iš pradžių prasidėjo kaip forumai prieš vakcinas. Vėliau judėjimas perėmė naują temą ir pradėjo žmones gąsdinti neva  „drag karalienės“ yra „pedofilai“.

Antradienio renginys pritraukė apie 50 protestuotojų, kurie susirinko prie renginio vietos. Kai kurie jų laikė plakatus su užrašais „baikite seksualizuoti mūsų vaikus“ ir „palikime vaikus ramybėje“.

Tuo tarpu apie 300  LGBTQ+ aktyvistai užblokavo įėjimą į biblioteką ir užtikrintų renginio saugumą. Šių žmonių buvo pakankama, kad sudarytų apsauginį žiedą aplink visą pastatą.

Renginio vedėja Aida H Dee liepą sakė, kad kasdien sulaukia neapykantos. Neapykantą kursto ir kai kurie politikai.